google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Zile TSO’dan “iş yaşamında kuşak yönetimi” eğitimi

Zile TSO'dan “iş yaşamında kuşak yönetimi” eğitimi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (TOBB ETÜ SEM) eğitmeni ve danışman Dr. Cengiz Tavukçuoğlu Zile Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine İş Yaşamında Kuşak Yönetimi” konulu eğitim verdi.

25 Ocak 2020 - 13:01


Zile Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (TOBB ETÜ SEM) eğitmeni ve danışman Dr. Cengiz Tavukçuoğlu tarafından verilen  “İş Yaşamında Kuşak Yönetimi” konulu eğitime ev sahipliği yaptı. Zile Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen eğitime ilçe protokolü, Zile TSO Yönetim ve Meclis üyeleri ile oda üyeleri katıldı.
Seminere katılan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice, “Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda bu gibi eğitim seminerleri düzenlemeye devam edeceğiz. Bu gün değerli bir hocamızı üyelerimiz ile bir araya getirdik, bunun mutluluğu içerisindeyiz.” dedi.
Eğitirken eğlendirmeyi amaçladığını söyleyen Dr. Cengiz Tavukçuoğlu ise “yetişkin birer birey haline gelen çocukların aile şirketlerine katılması ile büyük çatışmaların yaşandığını vurgulayan Dr. Tavukçuoğlu tüm aile şirketlerinin kuşak çatışması yaşamamak için daha dikkatli davranmaları gerektiğinin önemini vurgulayarak “Yeni kuşakları reddetmeden inovatif bakış açılarını değerlendirmek şirketlerin geleceğine büyük katkı sağlayacaktır. Tecrübeli üst kuşaklar ile yeni kuşaklar arasında bağ sağlanırsa, iş koşulları kuşakların durumlarına göre özel olarak düzenlenirse aile şirketlerinin geleceğinde büyük fark yaratılacak ve başarı ortaya çıkacaktır.” Diye konuştu.
Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının düzenlemiş olduğu “İş Yaşamında Kuşak Yönetimi” Konulu Eğitim, katılımcıların da büyük beğenisini topladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KADINA ŞİDDETE HAYIR!
KADINA ŞİDDETE HAYIR!
SİYANÜRLE ALTIN ARAMANIN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ”
SİYANÜRLE ALTIN ARAMANIN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ”
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0