google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Zile TSO’dan yeni üyelere ziyaret

Zile TSO’dan yeni üyelere ziyaret

Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice, odayı kayıt yaptıran yeni üyeleri ziyaret etti. İlçede üretim yapan ve ilçe ekonomisine katkı sağlayan işletmeler gezilerek firma yetkililerinden firmanın üretimi, yeni planları, Zile TSO hakkındaki önerileri ve talepleri hakkında bilgiler alındı.

20 Ekim 2020 - 10:44

Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Erçelik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil Sesveren ve Meclis Katip Üyesi Semih Hançer ile üye ziyaretlerinde bulundu. İlçede üretim yapan ve ilçe ekonomisine katkı sağlayan işletmeler gezilerek firma yetkililerinden firmanın üretimi, yeni planları, Zile TSO hakkındaki önerileri ve talepleri hakkında bilgiler alındı.

Üye ziyaretlerinin firmalar tarafından da son derece memnuniyetle karşılandığını belirten Başkan Bice, “Odamıza yeni kayıt yaptıran üyelerimiz; Esra Dağkurs Dağkurs İmalat ve Pazarlama, Hacı Ömer Aydoğan Köşem Galeri Şubesi, Hamit Aydınoğlu Aydınoğlu Unlu Mamülleri, Hasan Demir Tavpa Dürüm Evi Izgara Salonu, Metin Kocaman Kocaman Kuyumculuk Otomotiv Şubesi, Erhan Özkaleli Özkaleli Market, Abbas Balta Dört Mevsim Giyim Mağazası Zile Şubesi ile Murat Çokyaşar Garanti Oto Galeri Şubesi’ne yapılan ziyaretlerin hem üyeler hem de Zile TSO açısından oldukça verimli geçtiğini” ifade etti.

Başkan Bice bu ziyaretleri, tüm üyeleri kapsayacak şekilde devam edeceğini dile getirdi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SEÇİMLER ZAMANINDA YAPILACAKTIR
SEÇİMLER ZAMANINDA YAPILACAKTIR
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0