Zınav Gölü’nde son inceleme

Zınav Gölü’nde son inceleme

Zınav Gölü Tabiat Parkı Projesi uygulama alanında ihale öncesi son incelemeler yapıldı. Proje tamamladığında kır Lokantası, mescit, WC, bebek bakım odaları, yürüyüş yolları, araç otoparkı gibi birçok alan vatandaşın hizmetinde olacak.

12 Mart 2020 - 10:29

Reşadiye Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından hazırlanan Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) destekli Zınav Gölü Tabiat Parkı Projesi, ihale öncesi uygulama alanında son incelemeler yapıldı.

İlçe Kaymakamı  Hülya Yavuz’un ev sahipliğinde, Samsun Doğa Koruma ve Milli Parklar 11. Bölge Müdürü Hasan Terzioğlu, Şube Müdürü Fatih Karakaya, Tokat Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürü İhsan İkinci ve Tokat Milli Parklar Şube Müdürlüğünden gelen teknik ekip ile birlikte projenin uygulama alanında son incelemeler yapıldı. Konu ile İlgili açıklama yapan Kaymakam Yavuz, “ İlçemizin doğal güzelliklerinden Zınav Gölüne yapmayı planladığımız Zınav Gölü Tabiat Parkı Projesinin sonlarına geliyoruz, inşallah projesi tamamlanan tabiat parkımızı en kısa sürede bölge insanımızın hizmetine sunacağız. İnsanlarımızın aileleri ile birlikte doğa ile iç içe dinlenebileceği, eğlenebileceği güzel bir proje olacak düşüncesindeyiz. Kısa zamanda Kır Lokantası, Mescit, WC, bebek bakım odaları, yürüyüş yolları, araç otoparkı gibi birçok hizmeti tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Bu projenin oluşmasında başından beri desteklerini esirgemeyen Sayın Valimiz Dr. Ozan Balcı  olmak üzere, projenin hazırlanmasında büyük çaba sarf eden İlçe Proje Ofisi ekibime, Milli Parklar Bölge Müdürümüz ve mühendisleri ile OKA uzmanlarına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bu anlaşma Türkiye’de ilk
Bu anlaşma Türkiye’de ilk
Düğün sezonu açıldı
Düğün sezonu açıldı