ATAK-DER Genel Başkanı Ömer Özkan, 6 Şubat'taki Kahramanmaraş depremi sonrası yaptığı açıklamada, Türkiye'de 2024 Haziran ayına kadar büyük depremlerin beklediğini söylemiş ve uyarılar da bulunmuştu. Özkan'ın Kasım ayının 11'ini işaret eden video paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Özkan videoda, "Sizlere bu kısa videoyu yapmak istememin sebebi şudur; lütfen 2 günden bu yana üstüne basa basa yazdığım bir rakam var. 9-11  Kasım 2023. Bu tarihe kadar 2 günden bu yana ülkemizin batısı devamlı sarsıntı altında. Maalesef ki 4. 2- 4. 3'le başlayıp da 4.7'ye kadar çıktığımız sarsıntılar var.  Sizlerden ricam, ne olursunuz ayın 11'ine kadar tilki uykusu dediğimiz uykuda olun. İster nöbetleşe olarak uyuyun, ister alarmınızı kurun, saat başı uyanın. Ama ne olursunuz bir şekilde uyanık olmaya çalışın. Bizler diyoruz diye depremler olmuyor inanın. Sadece ülkemizi teknoloji konusunda karış karış tarayarak bu bilgileri elde ediyoruz. hiçbir vatandaşımızın burnu bile kanamasın diye 24 saat bu verilere ulaşmaya çalışıyoruz. Sizlerden ricamdır. Lütfen ayın 11'ine kadar gerekiyorsa hiç kimse uyumasın. Hepinizi allah'a emanet ediyorum. Saygılarımı sevgilerimi sunuyorum" ifadelerine yer verdi.

Yaklaşık 600 bin kişi tarafından izlenen ve paylaşılan videonun altına gelen yorumlarda çeşitli fikir ayrılıkları oluştu. İşte paylaşımla ilgili birkaç yorum:


 

Kulüp başkanı yumruk attı, Hakem Halil Umut Meler'e tekme tokat saldırdılar Kulüp başkanı yumruk attı, Hakem Halil Umut Meler'e tekme tokat saldırdılar