AK PARTİ HEYETİNDEN ÇEVRE BAKANLIĞI’NA ZİYARET

AK PARTİ HEYETİNDEN ÇEVRE BAKANLIĞI’NA ZİYARET

Ak Parti Tokat Heyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bir dizi ziyarette bulundu.

18 Haziran 2021 - 20:30

Ak Parti Tokat Milletvekilleri Av.Yusuf Beyazıt, Av.Mustafa Arslan, Tokat Belediye Başkanı Av.Eyüp Eroğlu ve Ak Parti Tokat İl Başkanı Dt.Cüneyt Aldemir’den oluşan heyet Tokat'ta yapılacak yatırım ve projeleri görüşmek üzere , Çevre ve Şehircilik Bakanlığında bir dizi görüşmeler gerçekleştirdi. Alt Yapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürü Vedat Gürgen ve Yerel Yönetimler Genel Müdürü Turan Konak'ı ziyaret eden heyet, her iki Genel Müdürden de, devam eden projelerle ilgili bilgi aldılar.

 

YATIRIMLAR GÖRÜŞÜLDÜ

Tokat Kalesi çevresinde devam etmekte olan, kalenin rehabilitasyon çalışmaları, kaleden düşecek kaya parçalarının meydana getireceği tahrifatı önleyici çelik ağ germe çalışmaları ve kentsel dönüşüm projeleri ile ilgili görüşmelerin yapıldığı ziyaret, Mekansal Planlama Genel Müdürü Yavuz Erdal Kayapınar’la devam etti. Burada da yapılan yatırımlarla ilgili istişarelerde bulunuldu. Heyet, Çevre ve Şehircilik Bakanlığındaki ziyaretlerinin son durağında ise Milli Emlak Genel Müdürü Sayın Tufan Büyükuzun'u ziyaret ederek; Tokat' için gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek çalışmaları değerlendirdi

Yapılan görüşmelerde Kaledibi kentsel dönüşümün yanı sıra, Saat Kulesi ve etrafında oluşturulacak Demokrasi Meydanı ve Millet Bahçesi ile ilgili yatırımlarla ilgili gelişmelerin değerlendirildiği alınan bilgiler arasında.

2021/06/2021-06-18-20-32-55.jpg
2021/06/2021-06-18-20-32-59.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x