Arı kovanlarının verimliliği yapay zeka desteği ile takip edilecek Arı kovanlarının verimliliği yapay zeka desteği ile takip edilecek

Capcom'un sevilen hayatta kalma korku oyunu 'Resident Evil 4', Aralık ayı itibarıyla Apple cihaz sahiplerini korku dolu bir maceraya davet ediyor. 20 Aralık 2023'te, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max ile M1 çipini veya daha üstün bir çipi barındıran iPad ve Mac'ler için kullanıma sunulacak olan oyun, Ada Wong'un gizli görevlerine odaklanan 'Ayrı Yollar' hikaye genişlemesi ile daha da büyüleyici bir deneyim vaat ediyor.

Apple kullanıcıları, App Store üzerinden ön sipariş vererek, Leon S. Kennedy'nin ürkütücü görevinin bir bölümünü ücretsiz olarak indirip oyunun heyecan verici grafiklerini ve performansını deneyimleyebilecekler. Oyunun tam sürümüne erişim ise tek bir satın alma işlemiyle mümkün olacak.

Evrensel Satın Alma özelliği sayesinde oyun içi ilerlemenin iPhone, iPad ve Mac arasında kesintisiz bir şekilde senkronize edilmesi mümkün. Bu özellik, oyunculara evde veya dışarıda oyunun keyfini sürme olanağı tanıyor. 'Resident Evil 4', Apple cihazlarında, RE ENGINE'in gücü ve MetalFX Upscaling teknolojisinin desteği ile unutulmaz bir oyun deneyimi sunmaya hazırlanıyor. 'Resident Evil Village'ın Winters Genişlemesi de dahil olmak üzere, serinin diğer oyunları da iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max ve M1 veya daha üstün çipli iPad'lerde mevcut olacak.