BAL’DA BELİRSİZLİK CAN SIKIYOR

BAL'DA BELİRSİZLİK CAN SIKIYOR

Tokat’ın Bal Ligi Bölgesel Lig temsilcisi Niksar Belediyespor Kulüp Başkanı Şükrü Kırış, belirsizliğe isyan ediyor

11 Mayıs 2021 - 02:34

Niksar Belediyespor Kulüp Başkanı Kırış, “Artık yeter. Bölgesel liglerin başlamasının kesin tarihinin belli olmasını istiyoruz” dedi.

Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Kırış, “Biz takım yöneticileri, sahada çalışan hocalarımız ve tüm futbolcuların şevki kalmadı. Bir an önce bu ligin başlamasını istiyoruz. Sekiz aydır idmanlarımıza devam ediyoruz. Hiçbir futbol adamı bu belirsizlikten mutlu değil. Bal Ligi takımlarının çoğu artık bu işe pes demeye başladılar. Acilen Sayın Spor Bakanımız Muharrem Kasapoğlu’nun bu işe el koymasını bekliyoruz. Bir an önce Türkiye Futbol Federasyonu’na talimat vererek bu başlama tarihinin belli olmasını tüm takımlarımız bekliyor. Nereye kadar takımlar idman yapacaklar, ne zaman başlayacak kesin bir tarif yok. Zaten Bal Ligi takımlarının Federasyondan bir kuruş geliri de yok. Eğer başlama tarihi uzarsa Federasyonun tüm Bal Ligi takımlarının masraflarını karşılamasını bekliyoruz. Biz Niksar Belediyespor olarak artık hem ekonomik, hem de mental yorgunluğun had sayfada olduğu bir takım durumuna geldik. Bir an önce ülkemiz futbolunu yönetenlerin Bölgesel Bal Ligi’ne bir çare bulmalarını bekliyoruz. Futbol sadece ülkemizde üst liglerden ibaret olmadığına göre, yetkililerin alt liglere de aydınlık bir çerçeveden bakmalarını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Kırış sözlerine son verirken, “İnşallah maçlarımız bayramdan sonra hemen başlar. Herkesin Ramazan Bayramını kutluyorum. Herkese hayırlı bayramlar” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NİKSAR BAL'DA ŞANSINI ZORA SOKTU
NİKSAR BAL'DA ŞANSINI ZORA SOKTU
TOGÜ Tıp 8. mezunlarını verdi
TOGÜ Tıp 8. mezunlarını verdi