BAŞKAN EROĞLU: "DÜSTURUMUZ; ÖNCE ALTYAPI, SONRA ASFALT"

BAŞKAN EROĞLU: "DÜSTURUMUZ; ÖNCE ALTYAPI, SONRA ASFALT"

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Büyükbeybağı Mahallesi ile Gaziosmanpaşa Bulvarı üzerinde devam eden altyapı çalışmalarının devam ettiğini, çalışmalar sonrasında yol yapımına geçileceğini söyledi.

16 Haziran 2021 - 20:21 - Güncelleme: 17 Haziran 2021 - 21:42

Büyükbeybağı Mahallesi Gaziosmanpaşa Bulvarı 52. Sokak’ta altyapı yenileme ve yol çalışmaları hakkında Tokat Belediyesi tarafından bilgi notu paylaşıldı. Yapılan açıklamada, Tokat Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından Büyükbeybağı Mahallesi 52. Sokak’ta içme suyu hat yenileme çalışmalarının sürdürüldüğü bildirildi. Yaklaşık 200 metrelik mesafede devam eden altyapı çalışmalarının ardından ise yolun asfaltlanarak trafiğe açılacağı duyuruldu.

 

İSTEK VE TALEPLERE ÖNEM VERİYORUZ

Büyükbeybağı Mahallesi’ndeki çalışmalarla ilgili açıklama yapan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, önce altyapı sonra asfalt yaptıklarının altını çizdi. Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “Göreve geldiğimiz günden itibaren mahalle sakinlerimizin istek ve taleplerine önem veriyor, çalışma planlarımızı bu doğrultuda oluşturuyoruz. Yollarımızı asfalt yapmadan önce altyapıya önem veriyor, içme suyu hatlarımızı ve kanalizasyon hatlarımızı yeniliyoruz. Şehrimizin dört bir yanında belediyemizin çalışmaları devam ediyor. Ekiplerimiz Büyükbeybağı Mahallesi’ndeler. Gaziosmanpaşa Bulvarı 52. Sokak’ta yol yenileme çalışmamız var. Öncesinde bu bölgemizin altyapısını yeni hatlarla değiştiriyor, vatandaşlarımıza sağlıklı içme suyu temin ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Eroğlu, “Önce altyapı, sonra asfalt” düsturundan yola çıkarak çalışmalarına devam ettiklerini, bölgede yaklaşık 200 metrelik mesafede 50’lik polietilen borularla yeni içme suyu hattı oluşturulduğuna dikkat çekti. Eroğlu: “Altyapı işlemlerimizin tamamlanmasının ardından sokağımızı asfaltlayarak, trafiğe açacağız. Bölgemize, şehrimize hayırlı olsun” dedi.

2021/06/2021-06-17-20-26-28.jpg
2021/06/2021-06-17-20-26-34.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x