BBP’li Destici’den Termal Kaplıca’ya övgü

BBP’li Destici’den Termal Kaplıca’ya övgü

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici inşaatı devam eden Tokat Termal Sulusaray Kaplıcalarını ziyaret etti.

12 Şubat 2020 - 10:33

Bir yandan Tokat Termal Sulusaray Kaplıcaları inşaatı devam ederken diğer yandan da kaplıcaya rağbet her geçen gün artmaya devam ediyor. Tokat Termal Sulusaray Kaplıca inşaatını ziyaret eden Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, çalışmaları, tesisleri yerinde inceleyerek, Tokat Termal Turizm Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altun’dan detaylı bilgiler aldı.

Tokat’a böylesine güzel bir tesisin kazandırılmasından dolayı teşekkürlerini ileten Genel Başkan Destici; “Kaplıca turizminin ülkemizde giderek artış göstermesi çok önemli. Bölgenin en sağlıklı sıcak suyunu içerisinde barındıran Tokat Termal Sulusaray Kaplıcalarının ülkemize ve Tokat’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokat Termal Turizm Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunise; Genel Başkan Mustafa Destici’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; “Yaklaşık 40 yıldır kaderine terk edilen kaplıca bölgesinin hak ettiği değeri bulması için bölgemize en güzel kaplıca tesisini inşa ediyoruz. Yaklaşık maliyeti 76 Milyon TL’yi bulacak, bölgenin en büyük termal tesisimiz için Jeotermal Kaynak Kiralama ihalesini aldık. Kaplıca inşaatımızın tamamlanmasıyla birlikte inşallah Tokat turizm noktasında belirlenen hedeflere ulaşacaktır. Bizlere destek veren, ziyaretleriyle onurlandıran herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NİKSAR BAL'DA ŞANSINI ZORA SOKTU
NİKSAR BAL'DA ŞANSINI ZORA SOKTU
TOGÜ Tıp 8. mezunlarını verdi
TOGÜ Tıp 8. mezunlarını verdi