Beyazıt: Sevdiklerimizi kucaklayacağımız günlerin temennisiyle

Beyazıt: Sevdiklerimizi kucaklayacağımız günlerin temennisiyle

AK Parti Grup Disiplin Kurulu Başkanı ve Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, yayınladığı Ramazan Bayramı mesajında; pandemi sürecini en sağlıklı şekilde atlatmayı temenni etti, dünyanın dört bir yanında zulüm ve yokluk içindeki Müslümanlara dua etti

12 Mayıs 2021 - 20:33

AK Parti Grup Disiplin Kurulu Başkanı ve Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Milletvekili Beyazıt,“Kıymetli Hemşehrilerim,Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluşun müjdecisi olan, manevi huzurla idrak ettiğimiz yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularının en yoğun şekilde yaşandığımız 11 ayın sultanı Ramazan ayının ardından, Ramazan Bayramına kavuşmanın huzuru içerisindeyiz” diyerek başladığı mesajında bayramların birleştirici özelliğine vurgu yaparak “Bayramlar, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, sevinçlerin birleştiği, mutlulukların paylaşıldığı, kardeşliğin pekiştiği, gönüllerin coştuğu, kalplerin yumuşadığı, öksüz ve yetimlerin sevindirildiği, milli birlik ve beraberlik hislerinin kuvvetlendiği müstesna günlerdir” dedi.

 

Yusuf Beyazıt bayram mesajında şu temennilerde bulundu:

SEVDİKLERİMİZİ KUCAKLAYACAĞIMIZ GÜNLERİN TEMENNİSİYLE

Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle geçen yıl Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi bu yıl da bayramımızı evimizde geçirmek durumundayız. Bu süreci sizlerle beraber kurallar çerçevesinde en sağlıklı şekilde atlatarak normalleşme adımlarıyla birlikte önümüzdeki bayramlara birlik ve beraberlik içerisinde sevdiklerimizi kucaklayacağımız günlere kavuşmanın temennisi içerisindeyiz. Ülke olarak bu zor ve sıkıntılı günlerde en iyi şekilde hizmet etmenin çabası içerisinde milletimize hizmet götürme çabasında olduk.

 

ZULÜM ALTINDA VE YOKLUK İÇİNDEKİ MÜSLÜMANLAR İÇİN DUA

Dünyanın dört bir yanında içerisinde bulunduğumuz mübarek günlerde zulüm altında olan, yokluk ve yoksulluk içerisinde içinde bulunan Müslüman kardeşlerimizin de olduğunu bilmek bizi hüzünlendirmektedir. Bu mübarek günlerde, kardeşlerimizin kurtuluşa ermesini, huzur ve refah içerisinde geleceğe umutla bakabilmesini temenni ediyorum.

 

İNANDIĞIMIZ YOLDA 2071 VİZYONUNA UYGUN BİR TÜRKİYE İNŞA EDİYORUZ

Devlet ve millet olarak aynı değerler etrafında bir ve bütün olarak ülkemizin ve milletimizin geleceği için azimle ve kararlılıkla çalışmaya devam edecek, inandığımız yolda yürüyerek 2023 hedeflerimize, 2053 ve 2071 vizyonumuza uygun bir Türkiye’yi milletimizle inşa edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, hep beraber daha nice Ramazan’lara kavuşmak ümidiyle, Ramazan Bayramı’nın milletimize, şehrimize ve ülkemize sağlık, huzur ve afiyetler getirmesi temennisiyle tüm Tokatlı hemşerilerime selam ve saygılarımı sunuyorum.” 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NİKSAR BAL'DA ŞANSINI ZORA SOKTU
NİKSAR BAL'DA ŞANSINI ZORA SOKTU
TOGÜ Tıp 8. mezunlarını verdi
TOGÜ Tıp 8. mezunlarını verdi