İş dünyasının ve aşkın sınırlarını aşan bir ilişki, Jeff Bezos ve Lauren Sanchez'in hayatında yeni bir sayfa açıyor. Geçmişin gölgesini arkalarında bırakan bu ikili, ikinci bir şans için hazırlıklarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. Yakın zamanda gerçekleşecek düğünleri, her detayıyla dünya çapında merakla bekleniyor.

Jeff Bezos, Amazon'un ardından gelen serveti ve başarısıyla dünyanın en tanınan simalarından biri. Boşanma sürecinin ardından Lauren Sanchez ile olan ilişkisi kamuoyuna bomba gibi düşmüştü. İki çocuk annesi ve kariyerine sayısız başarı sığdırmış Lauren Sanchez, bu birlikteliğin en az Bezos kadar konuşulmasına sebep oldu.

Dünyanın gözleri üzerinde, Lauren Sanchez evlilik hazırlıkları kapsamında fiziksel görünümüne olan özenini bir kat daha artırdı. Gelinliği mükemmel taşımak için spor salonunda daha fazla ter döküyor. Kendine has özgüveniyle dikkat çeken Sanchez, parmağında nişanlısı Bezos'dan aldığı paha biçilemez yüzüğü gururla taşıyor.

Sanchez'in sosyal medyada spor yaparken paylaştığı video, takipçileri tarafından büyük ilgi gördü. Nişanlısı Bezos ile beraber çalıştıklarını gösteren bu paylaşım, çiftin birlikteliğinin yalnızca romantik değil, aynı zamanda bir takım ruhuna sahip olduğunun göstergesi.

Jeff Bezos ile Lauren Sanchez, nişanlandıktan hemen sonra yat tatiline çıkarak gözlerden uzak bir zaman geçirdiler. Bezos'un yarım milyar dolarlık yatı Koru, bu yaz onların aşk yuvasına dönüştü. Suların maviliğinde birbirlerine daha da yakınlaşan çift, yaz boyunca adından sıkça söz ettirdi.

İlişkilerinin başlangıcında Bezos ve Sanchez her ikisi de evliyken birbirlerine yakınlaştılar. Bezos, MacKenzie Scott ile boşanma aşamasındayken, Sanchez eski eşi Patrick Whitesell'i Bezos uğruna aldattığını itiraf etti. İkisi de kendi evliliklerini sonlandırarak birbirlerine doğru adım attılar.

İlk evliliğinden oldukça büyük bir mali kayıp yaşayan Bezos, bu kez Lauren Sanchez ile evlilik anlaşması yapmayı tercih etti. Böylece 138 milyar dolarlık servetinin güvence altına alınması planlandı. Lauren Sanchez'in de kendi işi olan Black Ops Aviation ve Washington'da 6.2 milyon dolar değerinde bir malikane dahil olmak üzere önemli bir serveti bulunuyor.

Emir Can İğrek'in Bursalıları coşturdu Emir Can İğrek'in Bursalıları coşturdu

53 yaşında olmasına rağmen, Sanchez her zaman genç ve dinamik görünümünü korumayı başarıyor. Evlilikler, boşanmalar, ihanetler ve servet mücadeleleri... Bezos ve Sanchez'in hikayesi, aşkın ve başarının bütün yönlerini içerisinde barındırıyor. Yaklaşan düğünleriyle birlikte, bu hikaye yeni bir döneme giriş yapıyor. Bu büyük günün detayları henüz gizli tutulsa da, dünya bu aşkı konuşmaya devam edecek.

Bir ilişkinin her yönüyle, tüm karmaşıklığı ve çekiciliği ile Bezos ve Sanchez'in hikayesi, aşkın ve ihtirasın sınırlarını zorlayarak sadece iş dünyasında değil, magazin dünyasında da trend olmayı sürdürecek gibi duruyor. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan düğün, şüphesiz ki yılın olayı olacak ve herkesin gözü bu büyük günün detaylarında olacak.