ÇEVRİMİÇİ KADİR GECESİ PROGRAMINA DAVET

ÇEVRİMİÇİ KADİR GECESİ PROGRAMINA DAVET

Tokat Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından 8 Mayıs Cumartesi'ni Pazar'a  bağlayan gece "Kadir Gecesi" olması münasebeti ile gençlere ve vatandaşlarımıza yönelik “Kadir Gecesi Özel Programı”  düzenlenecek. Saat 22:00’ da başlayacak program Tokat Müftülüğü Facebook adresinden canlı yayınlanacak.

07 Mayıs 2021 - 10:34

Takyeciler Camii İmam Hatibi Halit Sert, Alipaşa Camii Müezzin Kayyımı Okan Sağdıç ve Ulu Camii Müezzin Kayyımı Bilal Al’ın Kur’an tilaveti, ilahi ve kasideler ile katkı sunacağı Kadir Gecesi programda sohbeti ve okunan hatimlerin duasını İl Müftüsü Abdullah Pamuklu yapacak.

Yapılacak programla ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Müftüsü Abdullah Pamuklu "Kur’an-ı Kerimin ifadesiyle bin aydan daha hayırlı olan ve tan yerinin ağarmasına kadar rahmet ve esenliğin kainatı kuşattığı bir Kadir gecesine daha kavuşmanın sevincini bütün kardeşlerimizle birlikte yaşıyoruz. 08 Mayıs Cumartesi'ni Pazar'a  bağlayan geceyi Kadir gecesi olarak hep beraber idrak ve ihya edeceğiz. Bu gecenin feyz ve bereketinden azami bir şekilde istifade etmenin yollarını arayacağız. Baştan sona bir af gecesi olan Kadir Gecesinde Yüce Allah’ın affından yararlanmak için kullar olarak bizler de birbirimizi affedeceğiz.

 Bu vesileyle Tokatlı bütün gençlerimizin ve vatandaşlarımızın Kadir Gecesini en kalbi duygularımla kutlar,programımıza tüm  kardeşlerimizin iştirak etmelerini bekleriz." açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NİKSAR BAL'DA ŞANSINI ZORA SOKTU
NİKSAR BAL'DA ŞANSINI ZORA SOKTU
TOGÜ Tıp 8. mezunlarını verdi
TOGÜ Tıp 8. mezunlarını verdi