Cumhuriyet Halk Partisi'nde Genel Başkan seçimini 812 oyla Özgür Özel kazandı. Kemal Kılıçdaroğlu ise 536 oy aldı. CHP'de Özgür Özel'in yeni genel başkan seçilmesinin ardından CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz bir mesaj paylaştı: Gün artık, birlik beraberlik içinde çalışma günüdür
CHP 38. Olağan Kurultay'ı Ankara Spor Salonu'nda 4 Kasım cumartesi günü yapıldı. Olağan kurultayda CHP Genel Başkanlığı için Özgür Özel ile mevcut genel başkan ve genel başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu yarıştı. 
,38. Olağan Kurultayı’nda iki adaylı genel başkan seçimi ikinci tura kaldı.  Delegelerden 682’sinin oyunu Özel, 664’ünü Kılıçdaroğlu aldı. Delege oylarında 684 olan salt çoğunluğun alınmaması nedeniyle seçim ikinci tura kaldı. İkinci turda Cumhuriyet Halk Partisi'nde Genel Başkan seçimini 812 oyla Özgür Özel kazandı. Kemal Kılıçdaroğlu ise 536 oy aldı.

Tokatlı Gazeteci hayatını kaybetti Tokatlı Gazeteci hayatını kaybetti


TOKAT İL BAŞKANI KURTGÖZ: GÜN BİRLİK İÇİNDE ÇALIŞMA GÜNÜ
CHP'de Özgür Özel'in yeni genel başkan seçilmesinin ardından CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz bir mesaj paylaştı. Kurtgöz, "Demokrasi ve Birlik Kurultayımızın hayırlı olmasını diliyorum. Öncelikle bugüne kadar emeği geçen değerli Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na emekleri için teşekkür ediyorum. Yeni Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel’e başarılar diliyorum. Gün artık, birlik beraberlik içinde çalışma günüdür." mesajını paylaştı.