İstanbul’da da hissedildi! AFAD büyüklüğünü 5,1 olarak duyurdu İstanbul’da da hissedildi! AFAD büyüklüğünü 5,1 olarak duyurdu

TFF 3. Lig 4. Grup Güneydoğu temsilcisi 23 Elazığ FK takımı teknik direktörü Alaettin Çiçek, maçı Spor Müdürümüz Arif Sağdıç’a değerlendirdi.

23 Elazığ FK teknik patronu Çiçek, “Artık ligde bizim oynadığımız her maçta bundan sonra sahada inşallah çiçekler açacaktır. Evimizde oynadığımız Nevşehir Belediyespor maçından sonra aldığımız galibiyet ve 3 puanla takımda çiçek açtı. Bu çiçek bir maçla olmaz. Bundan sonra evimizde deplasmanda çiçeklerin takım üzerinde açması için çok çalışacağız, iyi mücadeleler yapacağız. Biz takım olarak bu maçta sahada işimizi yaptık. 23 Elazığ FK olarak her maç sahada üstüne koyarak geliyoruz. Rakibimiz Nevşehir Belediye spor takımının ligdeki bulunduğu yere bakıp kimse aldanmasın çok iyi bir takımlar. Sahada iyi ve mücadeleci bir takım vardı. Zaman zaman zorlansak ta rakibimizi evimizde 1-0 mağlup ederek istediğimiz 3 puanı alarak yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Şuan bu galibiyetle ligde 7 sıraya 9 puanla çıktık. Burası bizim için yeterli değil inşallah ligin 2 yarısında tüm sporseverlerin evimizde deplasmanda alkışlarını alarak ligde istediğimiz yere gelmek için mücadele edeceğiz. Ligdeki diğer takımlar bu takımın konumuna bakıp aldanmasınlar sahada çok tecrübeli ve kaliteli sporcuları var. Nevşehir Belediyespor takım çok ciddi bir rakip sahada çokta iyi mücadele ediyorlar. Maçı ilk yarıda attığımız golle galip bitirerek sahadan istediğimizi alarak dinlenme haftasına moralli giriyoruz. Bu dinlenme bize iyi gelmedi galibiyet serisine başlamak istiyorduk ama yapılacak bir şey yok. Futbolun sistemi ve kuralları neyse ona uymak zorundayız. Haftaya komşu Muş deplasmanına gideceğiz. Muş 1984 Muşspor maçına iyi hazırlanıp orada istediğimiz skor almak için tüm sahada şartlarımızı zorlayacağız” diyerek sözlerine son verdi.