google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Durum: Kırmızı, Hedef: Mavi

Durum: Kırmızı, Hedef: Mavi

Tokat Valiliği sosyal medyada da korona virüsle mücadelenin önemine vurgu yaparak çalışma yürütüyor. Valilik ‘Bu şehre Mavi yakışır’ diyerek Türkiye risk haritası ve haritada mavi olarak gösterilmiş Tokat il haritasını paylaştı. Tokat’ta durum kırmızı, hedef ise mavi!

06 Mart 2021 - 13:16 - Güncelleme: 09 Mart 2021 - 00:18

Türkiye’nin Covid-19 risk haritasında; Edirne, Balıkesir, Sakarya, Burdur, Konya, Aksaray, Sinop, Samsun, Amasya, Tokat, Ordu, Giresun, Gümüşhane, Trabzon, Rize, Osmaniye ve Adıyaman çok yüksek riskli iller grubunda kırmızı renkte yer alıyor. Tokat’ın kırmızı renkle vaka sayısı yüksek iller arasında yer alması il genelinde tedbirlere yönelik denetimleri de arttırdı.

 

Tokat Valiliği sosyal medyada da korona virüsle mücadelenin önemine vurgu yaparak çalışma yürütüyor. Valilik ‘Bu şehre Mavi yakışır’ diyerek Türkiye risk haritası ve haritada mavi olarak gösterilmiş Tokat il haritasını paylaştı ve “Koronavirüsle mücadelemizde hep birlikteyiz, birlikte başaracağız” mesajı verdi.

 

Valilik tarafından temizlik, maske ve mesafe uyarısı yapılırken “Koronavirüsün bulaş riski kapalı ve toplu halde bulunulan ortamlarda daha yüksektir. Akraba, arkadaş ve komşu ziyaretlerinde bulunmayalım. Diğer insanlarla mesafeyi korumanın riski azalttığını unutmayalım ve bu konuda toplum olarak duyarlı olalım” çağrısında bulunuldu.

Haber: Mihriban KOÇAKER

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x