Güzellik sektöründe hızla yükselen ve "Ayda 5 şube açıyorum" ifadesiyle dikkat çeken fenomen Aymira Koçaklı, kara para aklama ve vergi kaçakçılığı iddialarını yalanlayarak, Mali Suçları Araştırma Kurulu'na (MASAK) ve Vergi Dairesi'ne kendisinin incelenmesi yönünde çağrıda bulundu. Engin ve Dilan Polat çiftinin tutuklanması sonrasında güzellik merkezi fenomenleri de soruşturmaların odağı haline gelirken, Koçaklı, 414 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı bir video ile bu iddialara karşı çıktı.

Aymira Koçaklı, kendi hesapları ve ailesinin hesapları üzerinde yurt dışından herhangi bir para giriş-çıkışının olmadığını vurgulayarak, yaptığı işlemlerin şeffaflığına güvenerek yetkili kurumların kendisini incelemesini talep etti. 25 yaşındaki genç iş insanı, "Ben ve ailem, devletimizin adalet duygusuna güveniyoruz ve bu güvenle karşınızdayız. Tüm işlemlerimiz, ödediğimiz vergiler, kesilen ve alınan faturalar, maaşlar ve sigortalar, herkesin gözü önünde incelenebilir. Ben tertemiz bir ticaret yapıyorum ve bundan korkum yok" dedi.

Atatürk 1881 - 1919: Türkiye Gişesinde Dört Hafta Üst Üste Zirvede! Atatürk 1881 - 1919: Türkiye Gişesinde Dört Hafta Üst Üste Zirvede!