"Gelinim Mutfak" programında, haftanın dördüncü gününde (dün) beklenmedik bir gelişme yaşandı. Yarışmacılardan Hilal ve kayınvalidesi Arzu hanımın programdan çıkarılması, izleyicileri şaşırttı. Nursel Ergin, programın başında bu konuda bir açıklama yaparak izleyicilere bilgi verdi.

Gelinim Mutfak 1259. Bölümde yarışmaya yeni katılan Hilal ve kaynanası, yönetimin aldığı bir kararla diskalifiye edildi. Nursel Ergin, yaşanan tatsız bir olayın ardından Hilal ve Arzu'nun Gelinim Mutfak programından diskalifiye edildiğini duyurdu. Nursel Ergin'in açıklaması şu şekilde oldu: "Hilal gelin ve kayınvalidesi Arzu hanım düne kadar aramızdaydı. Yarın (cuma) da bir eleme var. Ne yazık ki dünkü çekimlerden sonra bir tatsızlık yaşadık maalesef. Bu olaylardan ötürü gelinimiz Hilal ve Arzu kayınvalidemiz Gelin Mutfakta'dan diskalifiye edilmiştir."

Devlet Tiyatroları ilk kez Erbaalılarla buluşuyor Devlet Tiyatroları ilk kez Erbaalılarla buluşuyor

Bu şaşırtıcı gelişme sonrasında Hilal'in yerine programa dahil olan yeni yarışmacılar Gizem Kasacı ve kayınvalidesi Filiz Kasacı oldu. Gelinim Mutfak ekibi, yaşanan değişikliği izleyicilere duyurarak yarışmaya devam etme kararı aldı.

Yeni yarışmacılarla birlikte programın dinamiklerinde yaşanan bu değişiklik, izleyicilerin merakını ve ilgisini çekti. Gelinim Mutfak, her bölümdeki sürpriz gelişmeleriyle ve yarışmacı değişiklikleriyle gündemde kalmaya devam ediyor.