AK Parti Tokat Milletvekili Cüneyt Aldemir Tokat Balkan Türkleri Derneği'nin organize ettiği "Cumhuriyetimizin ve Mübadelenin 100. Yılı" anma programına katıldı. Ayrıca Zile’ye bağlı Çakırcalı Köy ’ünde incelemelerde bulundu.

Balkan Türkleri Derneği tarafından organize edilen programa katılan Cüneyt Aldemir Balkanlardan Türkiye’ye göç ederek yerleşen vatandaşların Türkiye’nin zengin mozaiklerinden birini oluşturduğunu belirtti.  Aldemir, bu özel günün düzenlenmesinde emeği geçen Dernek Başkanı Yavuz Cemil Erdem'e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Tokat'tan İstanbul'a 100 lira farkla uçak bileti...Tükenmek üzere Tokat'tan İstanbul'a 100 lira farkla uçak bileti...Tükenmek üzere

Zile’ye bağlı Çakırcalı Köyü’nü Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile birlikte ziyaret eden Aldemir, vatandaşlara hizmet etmek için göreve talip olduklarını belirterek “Vatandaşlarımızın, "Sizleri sadece seçimlerde değil her zaman yanımızda görmek istiyoruz" mesajını biz net olarak aldık ve daima sahada olarak bunun gereğini yerine getiriyoruz. Güçlü Türkiye için, güzel yarınlarımız için daima vatandaşlarımızın hizmetindeyiz” dedi.