google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
HER İŞİN BAŞINDA ÖNCE SAĞLIK GELİYOR

HER İŞİN BAŞINDA ÖNCE SAĞLIK GELİYOR

Tokat’ın Bal Ligi temsilcilerinden Erbaa Gençlikspor Teknik Sorumlusu Menderes Kurt, Federasyonun aldığı karara saygı duyduklarını belirterek, “Her işin başında önce sağlık geliyor” dedi.

13 Nisan 2021 - 01:43

Spor Müdürümüz Arif Sağdıç, Bal Ligi temsilcimiz Erbaa Gençlikspor Teknik Sorumlu Hocası Menderes Kurt’un erteleme ile ilgili görüşlerini aldı.

Kurt, erteleme ile ilgili şunları söyledi: “Maçların ertelemesi ile ilgili yapacak bir şey yok. Federasyonun aldığı karara tabi bizlerin saygı duymasından başka çaremiz yok. Yine diyorum her işin başı sağlık ama çalışmalara da ara vermeden devam ediyoruz. İdman sayımızı azaltacağız. Ramazan ayında idmanlara ara vermeyeceğiz ama çalışmaların sayısını azaltacağız. Lige Erbaa Gençlikspor takımı olarak hazırız. Bayramdan sonra idmanların dozunu artırarak, bu aradaki açığı kapatacağız. Beş tane sporcumuz dışarıdan geliyorlar. Onlar da idmanlara gelecekler, sıkıntı yok. Ramazan ayında tabi idman yapacağız ama idmanların dozunu ona göre ayarlayacağız. Tüm İslam Aleminin ramazan ayını tebrik ediyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x