Eskişehir, Tepebaşı İlçesi Çamlıca Mahallesi'nde yaşanan talihsiz olay gece saatlerinde gerçekleşti. Misafir olarak geldiği yakınının evinde, bir anlık merakla TOGG marka otomobilin anahtarını inceleme bahanesiyle alan 17 yaşındaki E.H.İ., aracı izinsiz olarak kullanmaya başladı. Ehliyeti olmayan genç sürücü, 26 ABH 055 plakalı otomobiliyle trafiğe çıktıktan kısa bir süre sonra kontrolünü kaybetti ve kaza yaptı. Direksiyon hakimiyetini kaybeden genç, park halindeki iki araca ve bir elektrik direğine çarpmanın şiddetiyle yaralandı ve derhal Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Aracın asıl sahibi, haber alır almaz kaza yerine geldiğinde karşılaştığı manzara karşısında derin bir şok yaşadı ve sinir krizi geçirdi. 112 Acil Servis ekiplerinin müdahalesiyle sakinleştirilmeye çalışılan araç sahibi, yaşanan bu üzücü olayın şokunu atlatmaya çalıştı. Çarpışmanın etkisiyle büyük hasar gören TOGG marka araç, çekici yardımıyla olay yerinden uzaklaştırıldı.

Filipinli kadının 11 yıllık bebek özlemi Eskişehir’de son buldu Filipinli kadının 11 yıllık bebek özlemi Eskişehir’de son buldu