JBL, geniş ürün yelpazesinde Türkiye'de popüler olan Tune serisini 4 yeni modelle güncelledi. Son nesil Bluetooth teknolojisi ve artırılmış pil ömrü gibi özelliklere sahip yeni modeller, Tune 570BT, Tune 670BT NC, Tune 720BT ve Tune 770BT NC, JBL Pure Bass teknolojisiyle güçlü ve etkileyici ses performansı sunuyor. Dahili mikrofonlar ise çağrı ve mesajlarda net iletişim sağlıyor.

570BT modeli, hafif ve katlanabilir tasarımıyla konforlu bir kullanım sunarken, Bluetooth 5.0 desteğiyle farklı cihazlara kolayca bağlanıyor. 2 saatlik şarj ile 40 saat kullanım imkanı sunan 570BT, sesli asistanları da destekliyor.

670BT NC modeli, gelişmiş gürültü engelleyici özelliği ile müziğe odaklanmanızı sağlıyor. Tam şarjla 70 saate kadar kullanım ve 5 dakika şarjla 3 saat ekstra kullanım sunan 670BT NC, çoklu bağlantı desteği ve Bluetooth 5.3 teknolojisiyle dikkat çekiyor.

Ajans Press Teknoloji yeni ürünü Newscope’u tanıttı Ajans Press Teknoloji yeni ürünü Newscope’u tanıttı

720BT modeli, kulağı saran yapısı ve 40 mm dinamik sürücülerle konser kalitesinde müzik deneyimi sunuyor. 76 saate kadar pil ömrü ve katlanabilir tasarımıyla 720BT, aynı anda iki cihaza bağlanabilir ve farklı EQ profilleriyle kişiselleştirilebilir.

770BT NC modeli, şık tasarımı ve üst düzey özellikleriyle öne çıkıyor. 70 saate kadar kullanım süresi, Uyumlanabilir Gürültü Engelleme (ANC) özelliği, Ambient Aware ve Talk Thru modları ile zengin bir müzik deneyimi sunuyor. Multi-Point bağlantı özelliği ve mobil uygulama üzerinden kişiselleştirme imkanları sunan 770BT NC, kullanıcıların beğenisine sunuluyor.