google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
KİTAP TARİHLE BULUŞTU

KİTAP TARİHLE BULUŞTU

Tokat Gençlik Merkezlerinde “Kitap Okuma Halkaları” projeleri devam ediyor. Bu kapsamda Tokat Merkez, Erbaa, Niksar, Reşadiye, Turhal ve Zile Gençlik Merkezleri olarak "Ayda Bir Aynı Gün, Aynı Faaliyet" projesi kapsamında kitap okuma etkinliği düzenlendi

14 Şubat 2021 - 21:23

Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerinde uygulanan proje ile gençlerin içinde yaşadığı kültürün değerlerini bilen ve onlara sahip çıkan bireyler oluşmasına katkı sağlayacak kitaplarla gençlerin okuma alışkanlığı kazanması sağlanıyor. Düzenlenen kitap kritikleri ile gençlerin muhakeme, kendini ifade edebilme ve topluluk önünde kendini ifade edebilme yeteneği geliştirmeleri hedefleniyor.

 

Bu kapsamda Tokat Merkez, Erbaa, Niksar, Reşadiye, Turhal ve Zile Gençlik Merkezleri olarak "Ayda Bir Aynı Gün, Aynı Faaliyet" projesi kapsamında kitap okuma etkinliği düzenlendi.Gençlik Merkezlerinde, okullarda, yurtlarda kurulacak kitap okuma halkalarına katılmak isteyen kitapsever gençlerimizi Tokat Merkez, Erbaa, Niksar, Reşadiye, Turhal ve Zile Gençlik Merkezlerine ulaşabilir.

Haber: Uğurcan USUK

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x