MHP’Lİ İPEK: "2023’TE ERDOĞAN İÇİN VARGÜCÜMÜZLE...

MHP'Lİ İPEK: "2023'TE ERDOĞAN İÇİN VARGÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ"

Cumhur ittifakının yol haritasına sonuna kadar sahip çıkacaklarını belirten MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, “2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi noktasında var gücümüzle çalışacağız” dedi.

11 Haziran 2021 - 20:21 - Güncelleme: 12 Haziran 2021 - 15:15

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, İlçe başkanları ile bir araya gelerek gündemdeki konuları değerlendirdi. Salgın hastalık sebebiyle il ve ilçe teşkilatlarıyla yüz yüze bir araya gelemediklerini ifade eden MHP’li Mustafa İpek, “Salgın hastalığın bitmesiyle birlikte halkımızla daha çok kucaklaşacağız. Devam eden ziyaret programlarımızı artıracağız. Kontrollü normalleşme ile birlikte daha çok çalışma imkanı bulacağız” diye konuştu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin gösterdiği hedefler ve izlediği politikalar doğrultusunda çalışmalarını sürdüreceklerini anlatan Mustafa İpek konuşmasını şöyle sürdürdü:

 

“CUMHUR İTTİFAKI GÜÇLENECEK”

‘Milliyetçi Hareket Partisi Tokat il Başkanlığı olarak liderimizin ve teşkilat başkanımızın emrinde kongreden bugüne var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin grup toplantısında dediği gibi Cumhur İttifakına zarar vermeyeceğiz. Başta Vekilimizin yerel üzerindeki memleket meselelerini devamlı sıcak tutarak, il yönetimindeki arkadaşlarımızın özverili ve gayretli çalışmalarıyla ilçe başkanlarımızın ve ilçe yönetimindeki dava arkadaşlarımızın bu hassas dönemde hiçbir beklenti ve çıkar ilişkisi gözetmeden gece gündüz liderimizin emrinde 2023 seçimlerinde cumhur ittifakının başarısı için ter dökeceğinden şüphem yok.

 

“TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Türkiye’nin bekası için mücadelelerini sürdüreceklerini kaydeden MHP Tokat İl Başkanı İpek, “İlçe başkanlarımıza genel başkan ve teşkilat başkanımızın il Başkanlığı toplantısında verdiği talimatları aktardık. Tokat teşkilatı olarak vekilimizle, ilçe başkanlarımızla, teşkilatlarımızla ve dava arkadaşlarımızla cumhur ittifakını liderimizin emrinde sonuna kadar savunucusu ve takipçisi olacağız. Liderimizin dediği gibi 2023 seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için var gücümüzle çalışacağız’ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x