Tarkan'dan Zeynep Bastık'a: 2024 Yılbaşı Sahne Ücretleri Şaşırtıyor! Tarkan'dan Zeynep Bastık'a: 2024 Yılbaşı Sahne Ücretleri Şaşırtıyor!

Ünlü isim Şeyma Subaşı, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor. Subaşı'nın son paylaşımı, photoshop kullanımının aşırıya kaçtığını gösteriyor. Özellikle, fotoğraftaki fayansların yamultulmuş görünümü, takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. İşte olay yaratan o poz...

Şeyma Subaşı, daha önce ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ile olan evliliğinden sonra Mohammed Alsaloussi ile 3 Mayıs 2023 tarihinde nikah masasına oturmuş, ancak bu evlilikleri de kısa sürmüştü. Subaşı ve Alsaloussi, düğünlerini yapmadan önce Fas'ta evlenmiş, ancak 29 Eylül'de tek celsede boşanmışlardı.

FAYANSLARI YAMULTTU

Subaşı'nın sosyal medya paylaşımlarında yüzüğünün olmaması ve eşi Mohammed Alsaloussi'nin yanında yer almaması takipçilerinin dikkatini çekmiş ve bir dizi sorulara neden olmuştu. Ancak, Subaşı'nın son paylaşımında photoshop kullanımı, daha fazla konuşulan bir konu haline geldi. Miami'den İstanbul'a dönüşünü duyuran Subaşı'nın, duvar fayanslarını bile yamultan bir fotoğraf paylaşması, alay konusu oldu ve "Dikkat çekmek için rezil olmaya gerek yok" gibi yorumlar aldı.