18 Kasım 2023 Cumartesi günü yeni yerinde açılışa hazırlanan Özel Sedat Çakır Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Tokat'ta ağız ve diş sağlığı alanında öncü bir merkez olarak kendini tanıtıyor. Bu prestijli klinik, hastalarına estetik ve fonksiyonel olarak üstün sonuçlar sunmayı hedefliyor. Modern dental teknolojileri kullanarak en zorlu ağız ve diş sağlığı sorunlarını çözmeyi amaçlayan merkez, kaliteli tedavi ortamıyla dikkat çekiyor.

Tokat'ta Minibüs Kamyona Arkadan Çarptı: 5 Kişi Yaşamını Yitirdi Tokat'ta Minibüs Kamyona Arkadan Çarptı: 5 Kişi Yaşamını Yitirdi

WhatsApp Image 2023-11-11 at 21.38.34 (1) (1)

Poliklinik, gelişmiş teknolojik ekipmanları ve hastalarının rahatını ve güvenliğini öncelik olarak belirleyen yaklaşımıyla modern diş hekimliğinin en iyi uygulamalarını sunuyor. Özel Sedat Çakır Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin uzman ekibi, her hastanın ağız ve diş sağlığını koruyup geliştirmek için çalışmaktadır. Bu merkez, sağlam ve estetik bir gülüşe sahip olmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sunmaya hazır.

Diş Hekimi Sedat Çakır, Diş Hekimi M. Taha Dürer ve Diş Hekimi Ceren Uysal ile birlikte Diş Sağlığı Polikliniğinin yeni adresi olan Sanayi yolu üzeri Dudu Hanım Sitesi altında bugün saat 13.30da açılışını gerçekleştirecek. sedat çakır 2 (1) (1)

https://dtsedatcakir.com/

sedat çakır1 (1) (1)

https://dtsedatcakir.com/