Yeşilırmak Mahallesi, Çeçenistan Bulvarı'ndaki Halit Rıfat Paşa Kavşağı'nda yer alan poliklinik, çeşitli protokol üyelerinin ve vatandaşların katılımıyla faaliyete geçti. Görkemli Açılışa AK Parti Tokat Milletvekili Cüneyt Aldemir, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat İl Başkanı Ali Özer, CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, CHP Merkez İlçe Başkanı Aytekin Ayan, İl Jandarma Komutanı Albay Sabri Küyük, Tokat TESOB Başkanı Fehmi Çankaya, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Can, Meclis Başkanı Emin Yılar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Şanlı, Dursun Över, Mustafa Dülek, Sergen Coşkun, Feti Yakar, Emrah Altun, Sinan Gökçe, Murat Şahin, Kamu kurum kuruluş temsilcileri, Sivil toplum örgütü liderleri, İş insanları ve vatandaşlar katıldı.

sedat çakır 4

Sedat Çakır açılış konuşmasında açtığı polikliniğin Tokatlılara hayırlı olması temennisinde bulundu. Çakır’ın kısa konuşmasının ardından Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Sedat Çakır hocam çok sevdiğim değer verdiğim hem mesleki başarısıyla hem de kişiliğiyle bizlere her daim örnek olan birisi. Uzun yıllardır Tokat’ımızda da diş hekimliği sektöründe, sağlık sektöründe insanlarımıza yardımcı oluyor. diş sağlığında sıhhate kavuşmasına vesile olan biridir. Mesleğini daha büyük, farklı şekilde böyle güzel bir iş yeriyle taçlandırıyor. 2 tane yine diş hekimi kardeşimizle beraber Özel Sedat Çakır diş polikliniğini şu anda açıyoruz. Ben öncelikle başta kendileri için bu güzel iş yerinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Burada çalışacak bütün kardeşlerimize de ben başarılar diliyorum. Tabi rabbim düşürmesin ama eksik etsin derler ya doktorlara başta rabbim düşürmesin, diş ağrısı zordur. Onun için ben Tokat’ımıza da hayırlı olsun, güzel işler diliyorum. Bir taraftan da tabii böyle bir güzel güzide bir iş yerinin açılması Tokat’ımıza da bir değer katıyor haliyle. Bir taraftan istihdam oluşuyor, bir taraftan da güzel bir iş yeri kazandırılıyor. Bu da bizim için Tokat için bir şeref unsuru. Ondan dolayı da kendilerini tebrik ediyorum. Bu güzel iş yerinin de hayırlara vesile olmasını, bol bereketli güzel kazançlar sağlamasında dileyerek Sedat çakır ve ailesini bir kez zaten tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

sedat çakır 3

sedat çakır 2

AK Parti Tokat Milletvekili Cüneyt Aldemir, “Sedat beyle bizim dostumuz çok uzun yıllarına dayanıyor. En başta hem meslektaşımız, hem dostumuz hem de kardeşimiz. Her seminerde beraberiz. Her organizasyonda beraberiz. Çünkü hem mesleğini sever hem de Tokat’ı çok sever. Çünkü yapmış olduğu yatırımlar hep buradadır. Çok güzel bir işletme şu anda açılışına geldik. Gerçekten ekip arkadaşlarıyla, çalışanlarıyla burada son derece modern bir test kurduğuna eminim. Son teknolojiyi bugüne kadar, sonuna kadar takip etmiş her sevenler de beraber olduğumuzdan dolayı biliyoruz. 33 yıla varan bir meslek hayatı var. Bu meslek hayatında da hastalara çok güzel hizmet etmiştir. Bu yeni yerinde çok daha güzel hizmetler vereceğine inanıyorum. Bu kalabalık ortamdan da zaten belli oluyor. Sevenleri çok, bizler de onu Allah için seviyoruz. Mesleğinde de inşallah güzel hizmet vermeye devam edecektir. Ailesiyle beraber, çalışanlarıyla beraber mutlu, huzurlu inşallah günler geçirir. Burada bizlere de hizmet eder. Çünkü diş hekimliği bir ömür boyu devam eden bir hizmettir. Yedisinden yetmişine kadar herkesin ihtiyacı var. Allah hayırlı uğurlu etsin.” açıklamasında bulundu.

Tokat'ta, Trafik Cezası Kesilen Sürücü Çılgına Döndü Tokat'ta, Trafik Cezası Kesilen Sürücü Çılgına Döndü