'Aşk-ı Memnu'nun modern uyarlaması olan 'Bihter' filminde başrolleri paylaşan Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi'nin sette yaşadıkları gerilim, sanat dünyasında dedikodulara konu olmuştu. Ancak Farah Zeynep Abdullah, InStyle dergisine verdiği röportajda aralarındaki buzların eridiğini ifade etti. Firdevs Yöreoğlu karakterini canlandıran Hande Ataizi'nin kadroya dahil edilmesinde etkin rol oynayan Abdullah, Ataizi'nin projeye enerji ile katıldığını ve onunla anne-kız ilişkisini canlandırmanın keyifli olduğunu dile getirdi. Hande Ataizi ise önceden yaşanan problemleri geride bırakarak, her projenin aynı uyum içinde olamayacağını ve 'Camdaki Kız' dizisindeki gibi mükemmel bir ekip dinamiğinin nadir bulunduğunu belirtti.

Farah Zeynep Abdullah, aktör kimliğinin yanı sıra bireyselliğine ve geçmiş tecrübelerine de değindi. Üniversite öncesi dönemlerinde reklam müzikleri seslendirip, garsonluk ve barmaidlik yaparak hayatını kazandığını, Londra'da zor zamanlarında bile umudu elden bırakmadığını anlattı. Ayrıca, sosyal medyanın gerçek dışı mükemmellik algısına ve özellikle ergenlik dönemindeki kızların bu durumdan etkilenme riskine dikkat çekti.

Sakla Beni, Tüm Oklar İncila'nin Üzerinde Sakla Beni, Tüm Oklar İncila'nin Üzerinde

Abdullah, bireyselliğini korumanın önemine vurgu yaparak, gerçekçi olmanın ve şartlara göre esneklik kazanmanın kişisel gelişimindeki önemli bir adım olduğunu ifade etti. Bu duruşuyla, genç yaşlarda başladığı zorlu yaşam mücadelesinde edindiği değerlerin yaşam tarzına yansıdığını gösterdi.