Ünlü fenomen Şeyma Subaşı, kısa süreli Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile evliliğinin bitmesinin ardından, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. İstanbul'un gözde mekanlarında düzenlenen partilerin aranan yüzü olan Subaşı, son olarak hayatında bir ilk yaşayarak çamaşır makinesi kullanmaya çalıştığı anları takipçileriyle paylaştı.

Sakla Beni, Tüm Oklar İncila'nin Üzerinde Sakla Beni, Tüm Oklar İncila'nin Üzerinde

Acun Ilıcalı ile olan evliliğinden 10 yaşında bir kızı olan ve geçtiğimiz aylarda Fas'ın Marakeş şehrinde Mohammed Alsaloussi ile nikâh masasına oturan Subaşı'nın evliliği, 29 Eylül'de aniden son bulmuştu. Özellikle boşanma sonrası sosyal medya paylaşımlarında mutlu anlarını sergileyen Şeyma Subaşı, son olarak çamaşır makinesi ile verdiği mücadeleyi "İlk çamaşır makinesi maceram" notuyla takipçileriyle paylaştı.

Çamaşır makinesini çalıştırmak için çaba gösterirken "Kendi aptallığıma çok gülüyorum" yorumu yapan fenomenin bu samimi anları, sosyal medya kullanıcıları tarafından farklı tepkilere neden oldu. Bazı takipçileri onun rol yaptığını iddia ederken, bazıları ise tek parça çamaşır için makinenin çalıştırılmasını eleştirdi.

Subaşı'nın özel hayatındaki değişiklikler, son paylaşımlarında yüzük takmaması ile daha da dikkat çekti. Takipçileri, yüzüğün akıbeti ve Mohammed Alsaloussi ile ilişkisinin durumu hakkında yorumlar yaparak meraklarını dile getirdi.

Fenomen, ayrıca sosyal medya üzerinden, zihnimizi kontrol etme gücüne sahip olduğumuzu ve dış etkenlere ihtiyaç duymadan kendi dünyamızı yaratabileceğimiz fikrini paylaştı. Paylaştığı bir videoda mutluluk ifadeleri sergileyen Subaşı, kendisine gelen tepkiler üzerine bu mutluluğun şükran duygusuyla ilgili olduğunu belirtti.

Son olarak, arkadaşlarıyla birlikte 'gelinlik temalı' bir kostüm partisine katılan Subaşı'nın bu etkinlikten yaptığı paylaşımlar da büyük ilgi gördü. Kostümü ve iddialı ayakkabılarıyla göz dolduran fenomen, partinin 'Düğün fetişi neon' temasıyla düğünlerini farklı bir şekilde kutladıklarını söyleyerek ilginç bir açıklama yaptı.