Ünlü pop şarkıcısı Simge Sağın, sahne aldığı konserler ve günlük yaşantısındaki doğal halleriyle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Güzelliği ve şarkılarıyla sık sık gündeme gelen Simge, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda bir mekanda makyajsız görüntüsüyle dikkatleri çekti. Galatasaray'ın başarılı futbolcusu Mauro Icardi'nin gollerinin ardından stadlarda çalınan "Aşkın Olayım" şarkısıyla gündemdeki yerini sağlamlaştıran Sağın, Beşiktaş taraftarı olmasına karşın, "Müzik birleştiricidir" diyerek Galatasaray'a olan sevgisini de dile getirdi.

Tarkan'dan Zeynep Bastık'a: 2024 Yılbaşı Sahne Ücretleri Şaşırtıyor! Tarkan'dan Zeynep Bastık'a: 2024 Yılbaşı Sahne Ücretleri Şaşırtıyor!

Cumhuriyetin 100. yılı kutlamalarında Bilecik Cumhuriyet Meydanı'nda verdiği konserde giydiği kırmızı lateks elbiseyle göz kamaştıran sanatçı, performansıyla hayranlarını mest etti. Instagram'da 1.8 milyon takipçisi bulunan Simge, paylaştığı fotoğraflarla 22 binden fazla beğeni topladı ve takipçilerinden "Aşkın olayım" ve "Füze at, böyle ölmeyiz" gibi ilgi çekici yorumlar aldı.