İŞKUR Başçiftlik'te bilgilendirme standı açtı İŞKUR Başçiftlik'te bilgilendirme standı açtı

Cumhurbaşkanlığı kararıyla Tokat'ta Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne yeni bir isim atandı. 2023/502 nolu karar çerçevesinde Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yapılan atama sonucunda, Konya Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne atanmış olan Yılmaz Kılınç'ın yerine Sivas Vakıflar Bölge Müdürlüğü Şube Müdürü  Sebahattin Erdoğan Tokat Vakıflar Bölge Müdürü olarak atandı.

Bu atama kararı, Cumhurbaşkanlığı'nın Resmi Gazete'de yayınlanan 2023/502 numaralı kararı ile resmiyet kazandı Kararın detaylarına göre, ayrıca Konya Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nden görevden alınan Nurullah Osmanlı ve Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nden görevden alınan Ferhat Türkoğlu yerlerine yeni atamalar yapılmıştır.

Tokat Vakıflar Bölge Müdürü olarak atanan Sebahattin Erdoğan, daha önce Sivas Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nde Şube Müdürü olarak görev yapmaktayken Tokat'a atandı. 

 2023/502 nolu kararda yer bulan isimler ve bilgiler şöyle:  “3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince Vakıflar Genel Müdürlüğü; Konya Vakıflar Bölge Müdürü Nurullah Osmanlı,Ankara Vakıflar Bölge Müdürü Ferhat Türkoğlu görevden alınmış; Konya Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Yılmaz Kılınç,Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğü’ne, Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürü Gökhan Bahçecik, Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Mikail Akıllı, Tokat Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Sebahattin Erdoğan, Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Yusuf Dural atandı.