Sulusaray Kaplıcaları Türkiye’nin gözdesi olacak

Sulusaray Kaplıcaları Türkiye'nin gözdesi olacak

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Valiliği koordinesinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) ve Sulusaray Belediyesi işbirliğinde yapılması planlanan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi alanında incelemelerde bulundu. Vali Dr. Ozan Balcı Sulusaray kaplıcalarının Türkiye’nin gözdesi olacağını dile getirdi.

12 Kasım 2020 - 18:22 - Güncelleme: 12 Kasım 2020 - 18:24

Vali Dr. Ozan Balcı  “Sulusaray Kaplıcaları şifa dağıtan bir yer. Burayı geliştirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Yatırımlarımız tamamlandığında burası termal turizmin merkezi olacak, Türkiye’ye örnek olacak. Sulusaray Termal Kaplıcasına desteğimiz tamdır.” diye konuştu.

İl Özel İdaresi Eş finansı ve OKA desteği ile yapılacak olan Sulusaray Termal Turizm Merkezi’nin bölge insanının refahına katkı sağlayacağını dile getiren Vali Dr. Ozan Balcı projede emeği geçen herkese tek tek teşekkür ederek, “Sulusaray bizim güzel bir ilçemiz. Kıymetli, vatanperver, çalışkan insanların yaşadığı bir yer. Burada yönetim anlamında da uyumlu birliktelik var. İnşallah projemizi en kısa hayata geçiririz. Termal tesislerimiz Sulusaraylı hemşerilerimizin huzuruna refahına zenginleşmesine, Sulusaray’ımızın imarına ihyasına anlamlı ve önemli katkıda bulunur. Bizde bu aşkla ve şevkle yılmadan yorulmadan bezginlik göstermeden banane demeden daha iyisini yaparak canla başla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

İncelemelere Vali Dr. Ozan Balcı, TOGÜ Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Bünyamin Şahin, İl Özel İdaresi Genel Sekteri Recep Gökçe, Sulusaray Kaymakamı Mehmet Furkan Taşkıran, Belediye Başkanı Necmettin Coruk katıldı.

2020/11/2020-11-12-18-24-07.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NİKSAR BAL'DA ŞANSINI ZORA SOKTU
NİKSAR BAL'DA ŞANSINI ZORA SOKTU
TOGÜ Tıp 8. mezunlarını verdi
TOGÜ Tıp 8. mezunlarını verdi