Kafasından çıkan dumanlarla hafızalara kazınan Tokatlıya ödül Kafasından çıkan dumanlarla hafızalara kazınan Tokatlıya ödül

Galatasaray Kulübü Kongre Üyesi Kerim Bahadır Şeker, Manchester United'ın file bekçisi Andre Onana'nın Galatasaray'la İstanbul'daki oynanacak maça gelmemek için sakatlık numarası yaptığını iddia etti. Manchester United kalecisi Andre Onana hakkında 2020 yılında avukatlık ücretini ödemediği Av. Kerim Bahadır Şeker tarafından suç duyurusunda bulunuldu. Kerim Bahadır Şeker'in paylaşımı şu şekilde:

"Manchester United Kalecisi, Andre Onana sakatlanma rolü yapıyor. Türkiye'de tutuklanacağını bildiği için, İstanbul'daki Galatasaray maçına gelmemek adına rol yapıyor!

kerimbahadırşeker

Şahsımı, futbolcu Dany Nounkeu ve Cedric Leandre Tchoumbe Fankam ve birkaç arkadaşıyla birlikte dolandıran Andre Onana isimli futbolcu hakkında pazartesi günü İstanbul Adliyesi'nde suç duyurusunda bulunacağım. Tüm kamuoyuna duyurulur!

Dipnot: Fake vs. değil bizzat kendilerinin olduğuna dair ses kayıtları, ekran görüntüleri ve mesajlaşmalar mevcut."

WhatsApp Image 2023-11-20 at 19.05.28 (1)

MİLLİ MAÇTA SAKATLANDI

Andre Onana, Kamerun'un Mauritius ile oynadığı maçın 82. dakikasında sakatlanarak oyundan çıktı. Kamerunlu kalecinin durumuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Onana'nın sakatlığının ciddi olması durumunda Galatasaray maçında kaleyi Altay Bayındır'ın koruması bekleniyor.

Avukat Şeker “Bizim bu dosya çerçevesinde etkin bir soruşturma gerçekleştirilerek Andre Onana ve diğer şüphelilerin ifadeye çağrılması, soruşturma yürütüldükten sonra haklarında ceza davası açıldıktan sonra dolandırıcılıktan hüküm kurulması. Bizim isteğimiz bu. 18 Kasım’da Andre Onana’nın Kamerun Milli Takımı’nda oynamış olduğu bir maç var. Biz 14 Kasım’da Fankam ile konuştuk. Bir aydan fazla süre geçti. Ödememizi hala daha yapmadı. Eğer böyle olursa 29 Kasım’da Galatasaray-Manchester United maçında Andre Onana oynamaya geldiğinde oynayamayacak. Biz onun tutuklu yargılanması ve hapishaneye gönderilmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Tokatlı  Avukat Kerim Bahadır Şeker, Tokat esnaflarından rahmetli Abdulkadir Şeker’in torunu ve Bankacı, Tarihçi ve Gazetemiz yazarı Bekir Şeker’in oğlu.

WhatsApp Image 2023-11-20 at 19.15.41 (2)