Portekiz'de aşk tazelediler Portekiz'de aşk tazelediler

Murat Cemcir, Ahmet Kural ile Yollarını Ayırmıştı: "Kırgınlık Yok, Kendi Yolculuğuma Odaklanıyorum"

Murat Cemcir, Ahmet Kural ile olan profesyonel ilişkisine ve gelecekteki potansiyel iş birliklerine dair merak edilen sorulara yanıt verdi. 2011 yılından itibaren 'Çalgı Çengi', 'İşler Güçler', 'Kardeş Payı', 'Düğün Dernek' gibi popüler projelerde birlikte rol alan ikili, 2020 yılında 'Baba Parası' filmiyle yollarını ayırmıştı. Haberler.com'un haberine göre, 'Şahsiyet' dizisinin galasında konuşan Cemcir, Kural ile aralarında herhangi bir kırgınlık olmadığını, sadece kariyer yolculuğunda bağımsız bir rota izlemeyi tercih ettiğini açıkladı.

"Ahmet'le ayrılmış değiliz. O benim sevgili dostum, kardeşim ve yetenekli bir komedyen. Birlikte çok güzel işler yaptık ve gelecekte tekrar bir araya gelmemiz mümkün" diyen Cemcir, konu hakkında fazla konuşmak istemediğini belirtti. Ahmet Kural'ın Bodrum'daki düğününe katılmamasının nedenleri arasında herhangi bir maddi ya da manevi anlaşmazlık olmadığını, genel prensibi olarak LCV ile davet edildiği etkinliklere katılmadığını ifade etti.

Cemcir, kendi kariyer yolculuğuna ve yeni hikayelere odaklandığını, Kural ile Instagram üzerinden takipleşmeye devam ettiklerini belirtti. Bu açıklama, ikilinin arasındaki profesyonel ayrılığın dostane bir temelde gerçekleştiğini ve gelecekte yeniden bir araya gelme ihtimallerinin olduğunu gösteriyor.