Eroğlu 2018’de ‘Hayal’ demişti, Tokat’a Tramvay gelir mi? Eroğlu 2018’de ‘Hayal’ demişti, Tokat’a Tramvay gelir mi?

Tokat Niksarlı ünlü oyuncu Murat Cemcir, 'Çalgı Çengi'de başrol olarak kamera karşısına geçtiği, 'İşler Güçler' ve 'Kardeş Payı' dizileri ile 'Düğün Dernek' serisi, 'Çalgı Çengi İkimiz', 'Ailecek Şaşkınız' ve 'Baba Parası' filmlerinde de partneri olan oyuncu Ahmet Kural ile küs mü sorusuna yanıt verdi.
Tokatlı sevilen oyuncu Murat Cemcir, Ahmet Kural'ın düğününe neden katılmadığını soran basın mensuplarına "Ben LCV olarak çağrıldığım hiç bir yere gitmem. Bu kermes de olur, gala da olur, düğün de olur. Maddi anlaşmazlık söz konusu değil, manevi anlaşmazlıklar olabilir. Ama kardeşler arasında kırgınlık olmaz." diye yanıt verdi. 


Murat Cemcir ile Ahmet Kural, ilk kez 2011 yapımı 'Çalgı Çengi'de başrol olarak kamera karşısına geçmiş; 'İşler Güçler' ve 'Kardeş Payı' dizileri ile 'Düğün Dernek' serisi, 'Çalgı Çengi İkimiz', 'Ailecek Şaşkınız' ve 'Baba Parası' filmlerinde de partner olmuştu. 2020'den beri proje film ve dizi çekmeyen, yaklaşık bir yıldır da birlikte görüntü vermeyen ikilinin arasının bozuk olduğu konuşuluyordu.