CHP Genel Başkanı Özel, Tokat Teşkilatı İle Buluştu... CHP Genel Başkanı Özel, Tokat Teşkilatı İle Buluştu...

2024 Mahalli ve Yerel İdareler seçimi kapsamında 9 Kasım’da AK Parti’de başlayan müracatlar devam ediyor. Tokat Eze Köyü Muhtarı Ferhat Kılıçarslan’da Tokat İl Genel Meclisi adaylığı başvurusunu yaptı. Tokat Gökdere Havzası Derneği ve Tokatlı Muhtarlar ’da Ferhat Kılıçarslan’ı yalnız bırakmayarak yanında bulundu. Ferhat Kılıçarslan’ın başvurusunu alan AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Ali Çalışkan bugüne kadar İl Genel Meclisi başvurunda böyle bir kalabalık ve coşku görmediğini belirtti. Muhtar Ferhat Kılıçarslan taze kan olarak bu yarışa dâhil olduğunu, amaçlarının bölgemize ve ilimize hizmet etmek olduğunu söyledi.WhatsApp Image 2023-11-13 at 12.33.13
BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE HİZMET YARIŞIMIZ SÜRECEK
AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Ali Çalışkan’ ’Burada böyle coşkulu bir şekilde İl Genel Meclisi üyeliği aday adaylığı başvurusuna denk gelmedim. Tokat Eze Köyü Muhtarı Ferhat Kılıçarslan’a ayrıca teşekkür ediyorum. Sizlerin gözünde güzel hatıralar bırakmış yaptığı hizmetler ve çalışmalar ile. Allah hepinizden razı olsun.14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta yapılan seçimlerde partimize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizler muhtarlar olarak demokrasimizin mihenk taşısınız. İnşallah bundan sonraki süreçte de hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde hem partimize hem de Cumhurbaşkanımıza ve köylerimize hizmet etmeyi yüce Rabbim tekrardan nasip eder’ ’şeklinde konuştu.
ESER VE HİZMET YARIŞINI DAHADA İLERİYE GÖTÜRECEĞİM
Eze Köyü Muhtarı Ferhat Kılıçarsan’’Çok değerli Merkez İlçe başkanım ve Yönetim Kurulu üyeleri, değerli muhtar, esnaf ve bölge insanlarımıza tekrar hoş geldiniz diyorum. Buraya beni kırmadan geldiniz ve bana destek oldunuz. Bizim amacımız bölgemize ve ilimize en iyi hizmetleri sağlamaktır. Taze kan olarak bu hizmet yarışını daha yükseğe çıkarmak bizim en büyük hedefimizdir. AK Parti bir eser ve hizmet yarışı olan bir partidir. Böyle bir partide görev aldığım içim mutluyum. Allah nasip ederse İl Genel Meclisi üyesi olduktan sonra da bu eser ve hizmet yarışını daha da ileriye götüreceğim’ ’ifadelerine yer verdi.