Tokat’tan İstanbul’a yıldızlı günlerde indirimli uçuş! Tokat’tan İstanbul’a yıldızlı günlerde indirimli uçuş!

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve ekibi Doğukent Mahallesinde Mahalle Muhtarı Sıtkı Dal ile birlikte TOKİ bölgesinde bulunan toplam 9 adet parkın yenilenmesi çalışmasıyla ilgili inceleme yaptı.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Doğukent mahallemizdeyiz. Muhtarımızla ve ekip arkadaşlarımızla birlikteyiz ve Toki binalarının olduğu yerdeyiz. Tabi Toki'miz 4 etaptan oluşan bir yer ve bizim bu alanda Toki'nin tamamında toplam 9 tane parkımız var. Bununla beraber 2 tane de spor komplekslerimizin de olduğu alan var. Bundan birkaç yıl önce spor komplekslerimizi yaptık, halı sahasını yaptık. Yine basketbol sahasını yaparak orayı gençlerimiz için kullanılabilir hale getirdik. Şimdi ise bundan yaklaşık 15 sene önce yapılmış olunan parklar artık yavaş yavaş deforme olmuş, tabanıyla malzemeleriyle kullanmaz hale gelmiş parklardı. Bu 9 tane parkın tamamını ele alarak şu anda alt beton çalışmalarını yaptık. Akabinde yine üzerine koyacağımız çocuk oyun aletlerini, spor aletlerine de koyarak etrafında çevre düzenlemesini de yaparak 9 tane parkımızı inşallah 45 gün içerisinde bitireceğiz. Toplamda 145 parka Tokat olarak kavuşmuş oluyoruz. Yani şu anda tokatımızda toplamda 145 tane de parkımız var. Bu yıl yenİ eklediğimiz park sayımızda 15 tane." diye konuştu. 
Doğukent Mahalle Muhtarı Sıtkı Dal da Belediye başkanı Eroğlu ve ekibine mahalleye vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.