TURHAL BELEDİYE BAŞKANI İLKER BEKLER’DEN BAYRAM MESAJI

TURHAL BELEDİYE BAŞKANI İLKER BEKLER’DEN BAYRAM MESAJI

Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, Mübarek Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında tüm Müslüman Aleminin bayramını kutladı.

12 Mayıs 2021 - 20:29

Başkan İlker Bekler yayınladığı mesajda; “Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimle kutluyor, bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini ve tüm hastalıklardan kurtulmamıza vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi."MESCİD-İ AKSA SAHİPSİZ DEĞİLDİR"

Gazze’de Müslüman Filistin halkına karşı uygulanan vahşete de değinen Başkan İlker Bekler, İsrail’in bölgede uyguladığı insanlık dışı muamelelerin bir an önce sona erdirmesini dileyerek “Bayramın, bilhassa İslam coğrafyasında, acı ve umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeş halkların yaralarına merhem olmasını yüce Rabbimden temenni ediyorum. İnşallah bu mübarek günler hürmetine ilk kıblemiz Mescidi Aksa’da, Filistin’de akan gözyaşları sona erer. Filistin, Kudüs, Gazze, Mescid-i Aksa asla yalnız ve sahipsiz değildir. Türkiye her zaman kardeşlerimizin yanında olmuştur, bundan sonra da olmaya devam edecektir. Bu vesile ile Filistin’de dökülen kanın ve gözyaşının bir daha yaşanmaması dileği ile Mübarek Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini Allah’tan temenni ediyorum.” şeklinde konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NİKSAR BAL'DA ŞANSINI ZORA SOKTU
NİKSAR BAL'DA ŞANSINI ZORA SOKTU
TOGÜ Tıp 8. mezunlarını verdi
TOGÜ Tıp 8. mezunlarını verdi