Turhallı kadınlar üretiyor; marka olarak anılacak Turhallı kadınlar üretiyor; marka olarak anılacak

Ülke gündemine kısa bir süre sonra hızlı bir giriş yapacak olan yerel yönetim seçimleri için kulisler çok değişik isimleri ön plana çıkarmaya başladı.

Yerel seçim kulislerinde son dönemde ortaya çıkan en sürpriz isimlerde bir tanesi Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bandırmalı

Mustafa Bandırmalı ismi Ak Parti Turhal Belediye Başkan aday adayları arasında yer alacak mı? Bu soru güncelliğini korurken, olası adaylar arasında yer alan Bandırmalı'yı sizler için araştırdık. 

bandırmalı

Ak Partiden, 31 Mart 2024 seçimleri için Turhal Belediye Başkanlığına aday olması düşünülen Mustafa Bandırmalı kim? 

01.10.1967 de Tokat Merkez Çay mahallesinde doğdu.İlkokulu merkez İbn- i kemal ilkokulunda orta- lise öğrenimini Tokat İmam-Hatip Lisesinde tamamladı.Yüksek öğrenimine sırasıyla Tokat Meslek Yüksek Okulu İnşaat bölümü,Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Erzurum Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı bölümünü bitirdi.
Memuriyete 1988 yılında Pazar ilçesinde başladı.Daha sonra GOP Üniversitesi Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığında İnşaat Teknikeri , 1996-97 yılında Tokat SSK Hastanesinde Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.1997 de Tokat Belediyesine geçiş yaparak Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünün açmış olduğu görevde yükselme sınavını kazanarak Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü ve Personel Müdürü olarak görev yaptı.Nisan 2004 yılından itibaren kesintisiz olarak halen Belediye Başkan Yardımcılığı görevine devam etmektedir.Tokat Belediyesinde İmar,Teknik, İdari ve Mali birinlerin tamamında sorumlu başkan yardımcılığı yaptı.
2000-2003 yıllarında Bem-Bir-Sen ( Belediye ve Mahalli   İdareler Sendikası) Tokat İl Başkanlığı yaparak Türkiyede ilk Sosyal Denge Sözleşmesini hayata geçirdi.Belediye Plevnesporda Asbaşkanlık, Genel Sekreterlik, Basın sözcülüğü görevlerinde bulundu.2005 yılında Tokatta en başarılı spor yöneticisi ödülünü aldı.
Türkiye Voleybol Federasyonu yönetim kurulu üyeliğine seçilerek 3 yıl görev yaptı.2008 yılında Türkiye Genç Erkekler Voleybol Şampiyonası finallerinin Tokatta yapılmasını sağladı.
2003 yılından itibaren Tokat Belediyesinde yapılan tüm Toplu İş Sözleşmelerinin hazırlanmasında görev aldı.
2005 yılından itibaren 5 yıllık sürelerle Tokat Belediyesi Stratejik Plan çalışmalarını hazırladı.
Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığınca düzenlenen 12. Kalkınma Planı çalışma grubunda yer aldı.
Halen,
-Belediye Başkan Yardımcısı 
-Yerelsen (Kamu İşveren Sendikaları ) Denetleme Kurulu Üyesi
-İl İstihdam Kurulu Yürütme Kurulu Üyesi
-Tokbel Yönetim Kurulu Üyesi 
-İmder Denetleme Kurulu Üyesi
Evli ve üç çocuk babası .

WhatsApp Image 2023-11-13 at 10.31.22