Atakan Işıktutan ile yollarını ayırdıktan sonra kariyerine yoğunlaşan popüler şarkıcı İrem Derici, sosyal medyada dolaşan dedikodularla gündeme geldi. Derici'nin, yönetmen Gökhan Fırat ile yeni bir ilişkiye başladığı iddia edildi. Bu durum, sosyal medya kullanıcıları arasında "İrem Derici hızlı toparlandı!" şeklinde yorumlara neden oldu.

"Zorun Ne Sevgilim?", "Kalbimin Tek Sahibine" ve "Dantel" gibi hit şarkılara imza atmış olan İrem Derici, Atakan Işıktutan ile olan 8 aylık ilişkisinin sona ermesinin ardından işlerine daha fazla zaman ayırmaya başlamıştı. Ancak ünlü şarkıcının Instagram'da Gökhan Fırat ile yazışmaları, Derici'nin yeni bir ilişkiye yelken açtığı iddialarını güçlendirdi.

Gökhan Fırat'ın İrem Derici'ye kalp emojisi gönderdiği ve Derici'nin de Fırat'a "Yazlarına, kışlarına talibim" şeklinde romantik bir cevap verdiği görüldü. Bu paylaşım, kısa süre içinde sosyal medyanın gündemine oturdu.

5 ayda 20 kilo verdi, filinta gibi oldu!! Ata Demirer'i gören gözlerine inanamıyor 5 ayda 20 kilo verdi, filinta gibi oldu!! Ata Demirer'i gören gözlerine inanamıyor