ADAYLARA ÇAĞRI
Arif SAĞDIÇ

Arif SAĞDIÇ

ADAYLARA ÇAĞRI

05 Mart 2015 - 09:07

Tokatspor busezon ligde sıkıntılı bir sezon yaşıyor.Ligdede yaşamak için vargücü ile mücadele ediyor.Bu takımın yaşaması için sadece başkanın yönetim kurulunun ve taraftarın destegi şu anki görüntüye göre yeterli degil.Bu takıma destek vermeleri gerekenlerinde destek vermelerini bekliyoruz.Bu şehrin siyasilerininde bu haftadan itibaren destekleri bu takım için şart.Bunlarda seçim zamanına giren ülkemizde aday adaylarıda bu takıma sahip çıkmalılar.

Pazar günü G.O.P.stadında oynanan Tokatspor Pendikspor maçında protokol türbününde aday adaylarımız geldiler maçıda izlediler.Protokol koltuklarındada yerlerini aldılar maçıda hep beraber izleyerek skorada üzüldüler.Maçın bitmesinede az bir süre kala stadı terk ettiler.Aday adaylarımızın maça gelerek maçı izlemeleri birlik beraberlik içerisinde mükemmel görüntü sergilediler.Bu saatten sonra Tokatspor,un manevi desteye ihtiyacı yok.Maddi destege ihtiyacı var.Siyasi partilerimizin aday adaylarının bu takım için ellerinden geleni yapmalarını bekliyor taraftar.

Bu şehirden Millet vekili seçilipte meclise giden vekillerimiz bile bu takımın maçına gelmeyen vekillerimiz var.Tokat,ın tüm aday adaylarının bu takıma hep beraber destek vermeleri bu takımın yaşamasını saglayacaktır.Bu saatten sonra hep beraber bu takıma destek verilmeli.Aday adaylarımızın karınca kararınca ellerini ceblerine atmalarıbu takım için en hayırlısı olur.Sayın kulüp başkanı Emin Yılar son gelişmewler kakkında bilgileri aldık.Başkan Emin Yılar hoca sorununu Mehmet Bulut hoca ile anlaşarak çözdük.Hocamız takımımız için hiçte yabancı degil.Bizleri tanıyan birisi takımı emin ellere teslim ettik.İnşallah sezon sonundada istedigimiz yerde ligi bitirmiş oluruz.

Başkan Yılar her sorumuza açıkyüreklilikle cevap verdi.Bizler yönetim olarak elimizden gelenin eniyisini yapmak için vargücümüzle çalışıyoruz. Bu saatten sonra top hocamızda ve sahada mücadele edecek sporcularımızda.Bizlerkendilerine güveniyoruz inşallah onlarda bizleri mahçup etmezler.Yeni hocamızla bu hafta sonu deplasmanda zorlu bir maça gidiyoruz.İnşallah bu maçtan yüzümüzün akıyla dönecegiz. Bizler yönetim olarak hocamıza ve takımımıza güveniyoruz.Bu sıkıntılı süreci hep beraber el birligi ile atlatacagız. Sahada oynanmamış onmaç var. Buda futbol deyimi ile otuz puan eder.Kendilerine güvendigimiz sporcularımızın işi bu puanları alarak takımı bir anönce bulundugu bu tehlikeli bölgeden acilen uzaklaştırmaktır.Mehmet Bulut hopca ile bu hafta ilk sınavımıza bu hafta İskenderun Körfez deplasmanı ile merhaba diyeceğiz.İnanmak başarmanın yarısı olduguna göre inanan bir Tokatspor bu deplasmandan eli boş dönmeyecektir.

Haydi Mehmet Bulut hocam bu takımın üstündeki kara bulutları dagıtta takımüzerine bir güneş dogsun güneşlede beraber beyaz bulutlarave aydınlık günlere dogru yolalalım.Bu takım tabiki bulundugu yeride hiçte haketmiyor.Bir an önce bulundugumuz yeri terkederizde herkeste rahat bir nefes alırda futbolun mutlulugunu tüm camia braber yaşarız.

Son Yazılar