RAKİBİMİZ KARŞISINDA GALİBİYET İSTİYORUZ.
Arif SAĞDIÇ

Arif SAĞDIÇ

RAKİBİMİZ KARŞISINDA GALİBİYET İSTİYORUZ.

07 Şubat 2015 - 20:47

Aman dikkat, sahada rakibimiz olan Hacettepe karşısında puan kaybederek ligde sağlığımızı bozmayalım. Rakipten üç puan alarak moral motivasyonumuzu en üst seviyeye çıkarmalıyız. Şampiyon adayı Yeni Malatyaspor dan aldığımız bir puanın tesadüf olmadığını ispatlamak için bu maçtan üç puan alarak yolumuza devam etmeliyiz. Gurubumuzda tek seyircisiz maçta bu hafta G.O.P stadın daTokatspor Hacettepe arasında olacak. Bundan sonraki maçlarımızda taraftarlarımızı biraz daha sağ duyuya davet ediyoruz.

Tokatspor'un en büyük taraftarına ihtiyacı olduğu bu önemli maçta maalesef taraftarından mahrum bir maça çıkacak. Hafta içerisinde yaptığı çalışmalarla üç puana kilitlenen borda beyazlılarda boş türbinler karşısında da oynasalar da taraftarların en büyük isteği üç puan ve galibiyet. Toaktspor'un şu anki yeri hiçte iç açıcı değil. Tokat'ın takımı Tokatspor G.O.P.nın torunları futbolcularımız seyircisiz oynayacakları bu maçta sağlıklı bir maçın sonunda üç puan istiyoruz. Geçen haftadan yaralı rakibimiz olan Hacettepe bu maçta yaralarını sarmanın hesapları içerisinde bu maça çıkacaktır. Ev sahibi olan Tokatspor ise bir an önce tehlikeli bölgeden uzaklaşmanın hesaplarını yaparak bu önemli maça hazırlandı. Teknik kadro bütün çalışmalarını ve planlarını yaparak bu maçta rakibini imha etmenin planlarını yaptı ve maç saatini beklemeye başladı. Bu maçtan alacağımız galibiyet ve üç puanla biraz kendimize gelmemizi sağlayacaktır. Bu haftaki rakibimiz olan Hacettepe Başkentin güçlü ve köklü kulüplerinden yıllardır da aynı guruplarda maçlar oynadık. Bize hiçte yabancı bir rakipte değildir. Tokatsporlu futbolculara bu maçta taraftar türbinde olmasa da duaları sahadaki sporcuların yanında olacaktır. Ev sahibi Tokatspor ise bu sezon şansız bir lig yaşıyor. İnşallah bu sezonda bu ligde yine kendine yakışan bir sezon sonu ligde kalacaktır. Bu maçın ne telafisi var,nede tekrarı var.

Tokatspor camiası olarak ne tekrarını istiyoruz,nede tekrarını istiyoruz. Tek isteğimiz ve arzumuz bu maçtan üç puan ve galibiyet istiyoruz. Bu maçta hakemin bitiş düdüğünden sonra üç puanı alarak bitkisel hayattan bir an önce kendimizi çıkmış olarak görmek. Haydi Tokatspor camiası bu önemli maçta tek hedef var oda birlik beraberlik içerisinde galibiyet mutluluğunu yaşayalım. Tabiî ki bu zaferi yaşamakta çok zor değil. Kulübede Mehmet Birinci hoca sahada mücadele edecek on bir aslan kendilerine yakışanı yaparlarsa bir zaferde bu maçtan sonra yaşarız. İnşallah bu zorlu maçın sonunda da bir kez daha galibiyet zaferini yaşarız..

Son Yazılar