YAŞAYAN EFSANEDEN SİTEM VAR
Arif SAĞDIÇ

Arif SAĞDIÇ

YAŞAYAN EFSANEDEN SİTEM VAR

17 Mart 2015 - 11:16

Sevgili Tokatspor’lu  futbolcu  kardeşlerim  ben  Çetin  Döner aslan Adanalıyım ama benimde ikinci vatanım o şerefli formasını gururla  taşıdığım ekmeğini yediğim Tokat’tır.
Bizim zamanımızda futbolla iç içe olan ağabeylerimiz bizim nasıl futbolcu olduklarımızı iyi bilirler. Bir ata sözü vardır ya görünen köy kılavuz istemez diye. Bu takımın bugünkü durumu ortada. Bu durumu düzeltecekler de sizlersiniz. Bu takıma sonuçta bilerek geldiniz. Bu takım sonuçta liglerde sıkıntılı bir süreçten geçiyor.
Her sporcu kardeşim acilen hesabını kitabını iyi yapacak bu takımın ligde yaşaması için sahada elinden ne geliyorsa başarı için fazlasını yapmak için mücadele verecek.
Ben bu takımda yıllardır futbol oynadım bu takımın gidişatını hiçte iyi  görmüyorum. Sizlerden tek  isteğim var. Maçlara çıktığınız zaman giydiğiniz  formanın hakkını verin. Sizi seven  taraftarları hiç ama hiç üzmeye hakkınız yok. Bu taraftar gerçekten  büyük bir taraftardır. Sizlerden Tokat halkına ve Tokatspor taraftarına  yakışan bir futbol oynayarak sahadan o taraftarı mutlu bir galibiyet alarak stattan ayrılmalarını  sağlayın.
Siz değerli futbolcu kardeşlerime yakışan futbol oynayarak bu takımın bulunduğu yerden daha üst sıralara taşımanızı bekliyorum.
Bu kulübü sizlerin ayakta tutması gerekir. Sayın başkanım belki beni tanırsınız beklide tanımasınız ben bu kulübe yıllardır futbolcu olarak hizmet ettim. Bu kulübede sahip çıkacağınıza da inanıyorum. Bu şehir büyük bir şehirdir ve bu şehrin büyük bir futbol takımı da vardır. Bu takımı da ligde tutmanızı ve yaşatmanızı sizlerden rica ediyorum. Başta futbolcu kardeşlerimle ve Tokatspor taraftarları ile iç içe olmanızı sizlerden rica ediyorum.İçerde ve dışarıdaki maçlarda yönetim olarak bu saatten sonra takımın içerisinde olursanız takıma bir hava gelir. Başta siz değerli başkanım ve yönetim kuruluna ve futbolcu kardeşlerimin hepsine Çarşamba günü oynayacağınız ligin zor maçı olan Aydınspor karşısında başarılar diliyorum. Tabiki bu takımın zor zamanlarında formasını giyer bir futbolcusu olarak başarılarına sevinmek en doğal  hakkımsa başarısız olduğu zamanda üzülmekte en büyük bana endişe yaşatıyor. Ben bu takımda oynadığım yıllarda defans oynuyordum.
Oynadığım yıllarda maçlarımızı seyredenlerden hayatta olanlara en içten selamlarımı gönderirken edebiyata göçenlere rahmetli olanlara da Allah rahmet eylesin, mekanları da cennet olsun.

Son Yazılar