Bayburt İl Özel İdare Spor'un teknik direktörü Cevdet Uzunköprü, bu hafta sonu kendi evinde oynayacağı lider Karaköprü Belediyespor maçının takımın kaderini belirleyeceğini ifade etti. Takımın spor müdürü Arif Sağdıç ile yapılan özel bir röportajda Uzunköprü, ligin zirvesindeki bu önemli mücadeleye tüm hazırlıklarının tam olduğunu belirtti. Hafta içi ligde bay geçen Bayburt ekibi, Pazar günü tüm hazırlıklarını liderle yapılacak olan maça odaklamış durumda.

Arhavi'de 12. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği 7. etabı yapıldı Arhavi'de 12. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği 7. etabı yapıldı

Ligde Kalma Mücadelesi: Son Dört Haftanın Hesapları

Bayburt İl Özel İdare Spor, ligin son dört haftasında alınması gereken kritik 12 puan için sahaya çıkacak. Teknik direktör Uzunköprü, "Ligin dibi ateş çemberi gibi ama biz bu ateş çemberinden son üç maçta alacağımız 12 puanla çıkacağız," diyerek takımına olan güvenini dile getirdi. Ligin ikinci yarısında yalnızca bir kez mağlup olan ve 9 maçta puan kazanan Bayburt takımı, ligde kalma umutlarını son düdüğe kadar sürdürmeyi planlıyor.

Tüm Bayburt Kenetleniyor: Şehir Takımına Destek İçin Ayakta

Takımda önemli bir eksiklik olmadığını, yalnızca Köksal'ın cezalı olduğunu belirten Uzunköprü, şehrin takımına olan desteğini ve inancını vurguladı. "Artık kalan son dört haftada takım olarak iyi futbola ve 12 puana ihtiyacımız var. Bunu tüm Bayburt halkı ile sahada kenetlenerek başaracağız," diyerek tüm şehri Pazar günkü maça destek olmaya çağırdı.

 

Muhabir: Burhan Arar