Yaz aylarının sıcak günlerinde iç giyim konforu, herkesin en önemli kriterlerinden biri haline geliyor. TENCEL™ elyaflarının kullanıldığı iç çamaşırları, nem yönetimi özelliği sayesinde nemi etkin bir şekilde emerek doğal bir kuruluk hissi sağlıyor. Aynı zamanda bakteri oluşumuna elverişsiz bir ortam sunarak hijyen arayışına da katkıda bulunuyor. Sıcak yaz günlerinde rahatlık ve tarz arayışı içinde olanlar için bu iç çamaşırları ideal bir çözüm sunuyor. Nefes alabilen yapıları sayesinde serin ve ferah bir his sağlıyor.

1717577169 T E N C E L General Phase3 0487 110 Tokat Haber

 

Yumuşacık Bir Dokunuş

"Serinlemek isterken kalp krizi geçirmeyin" "Serinlemek isterken kalp krizi geçirmeyin"

Selülozik kökenli TENCEL™ elyaflarının kullanıldığı iç çamaşırları, vücudu yumuşak bir dokunuşla sararak gün boyu rahatlık sağlıyor. İnce ve hafif yapıları sayesinde cildinizin gece ve gündüz serin ve kuru kalmasına yardımcı oluyor. Pürüzsüz elyaf yüzeyi, son derece yumuşak bir kalite sunarak cildinizi nazikçe kucaklıyor. TENCEL™ Lyocell ve Modal selülozik elyaflar, etkili nem yönetimi özelliği ile daha fazla nefes alabilen kumaşlara katkıda bulunuyor. Bu özellik, günlük hayatın yanı sıra spor yaparken de konfor sunarak her anınızı aktif ve özgür hissetmenize yardımcı oluyor.1717576989 1807 T E N C E L H O M E D A Y10251 2 Tokat Haber

Sürdürülebilir ve Çevre Dostu

Mikro teknoloji ile üretilen TENCEL™ Lyocell ve Modal elyaflar, sürdürülebilir ahşap kaynaklarından elde edilen ekstra ince ve hafif selüloz elyaflardan oluşuyor. Bu teknoloji, daha hafif kumaşların üretilmesine katkıda bulunarak uzun süreli doğal konfor ve mükemmel yumuşaklık sunuyor. TENCEL™ elyaf çözümleri, yüksek kaynak verimliliği ve geleneksel yöntemlere göre %50’ye varan oranda daha az su kullanılarak üretiliyor. Kapalı döngü üretim süreci ile çevreye dost yöntemlerle üretilen bu elyaflar, tüketicilere çevre bilinci ile seçim yapma imkanı tanıyor.

 

 

 

 

Muhabir: Burhan Arar