Mart ayı, indirim ve fırsatlarla dolu bir dönem olarak karşımıza çıkıyor. Enflasyonla mücadele eden ve Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte farklı stratejiler benimseyen zincir marketler, müşterilere cazip kampanyalar sunuyor. Bu dönemde, birçok üründe, özellikle de ayçiçek yağında, yüzde 50'ye varan indirimler dikkat çekiyor.

Dev İndirimlerin Ayı: Mart
Bu ay içerisinde başlatılan indirimler, "Seç Al" kampanyası gibi özel promosyonlarla destekleniyor. Belirlenen miktarın üzerindeki alışverişlerde müşterilere sunulan inanılmaz fırsatlar, ayın belirli bir tarihine kadar geçerli olacak. Ayçiçek yağı, sucuk, şampuan ve labne peynir gibi birçok popüler üründe fiyatlar önemli ölçüde düşüyor. Özellikle ayçiçek yağında yapılan %34'lük indirimle 2 litrelik ve 5 litrelik seçenekler, oldukça cazip fiyatlarla sunuluyor. Migros Tokat Haber

Alternatif Bank'ın mobil uygulaması yenilendi Alternatif Bank'ın mobil uygulaması yenilendi

Migros'ta Mart ayına özel olarak başlatılan indirimler, birçok üründe yüzde 50'ye varan oranlarda uygulanıyor. Bu kampanyalar arasında, "Seç Al" kampanyası öne çıkıyor. 25 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere sunulan inanılmaz indirimler, 13 Mart 2024 tarihine kadar devam edecek. Kampanya kapsamında ayçiçek yağı, sucuk, şampuan ve labne peynir gibi pek çok üründe fiyatlar düşüyor.

Ayrıca, Migros'ta yapılan yüzde 34'lük indirimle Sırma markalı 2 litrelik ayçiçek yağı 84.91 TL, 5 litrelik Emek ayçiçek yağı ise yüzde 14 indirimle 189.50 TL'den satışa sunuluyor.


  
 


 

Muhabir: Kenan Kayhan