Dün akşam NOW'da yayınlanan ‘Gaddar’ dizisinin dengeleri altüst eden yeni bölümü, izleyicileri heyecan dolu bir maceraya sürükledi. Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar gibi başarılı oyuncuları bir araya getiren dizide, Dağhan karakterinin "Gaddar" kimliğiyle ilgili gerçeklerin ortaya çıkma ihtimali, nefesleri kesti. Bu tehlikeli durum, Dağhan'ın yanında yer alan insanların çabaları sayesinde, Ali'nin şikayetini geri çekmesiyle şimdilik bertaraf edildi.

Bando kuran veliler, mahalleye 23 Nisan coşkusu yaşattı Bando kuran veliler, mahalleye 23 Nisan coşkusu yaşattı

Ancak dizinin gerilimi hiç düşmedi; Ekber'in evinde yaşananlar, izleyicileri şoke etti. Yağmur, kendini kaybederek Ekber'i silahla yaraladı. Bu olay, Ekber'in Enver'e karşı olan planlarını daha da büyütmesine neden oldu. Acımasızlıklarıyla tanınan Zakkum Kardeşler, Ekber'in intikam savaşına dahil edildi. Dağhan'ın, Zakkum Kardeşler'in en küçüğünü öldürdüğünü öğrenen ailenin büyük abisi Korkut, intikam ateşiyle Dağhan'ın peşine düştü.

Bölümün final sahnesi, adeta nefes kesen bir an oldu. Korkut'un kurguladığı tuzakla karşılaşan Dağhan, Zakkum Kardeşler'in eline düştü. Bu dramatik son, izleyicileri merak içinde bırakarak, yeni bölüm için sabırsızlanmalarına neden oldu.

Aksiyon ve gerilimin giderek tırmandığı ‘Gaddar’ dizisi, sosyal medyada da geniş yankı buldu. #Gaddar, #AyDağ, #Korkut etiketleriyle Twitter'dan Instagram'a, sosyal medyanın gündeminden düşmedi. İzleyiciler, dizinin dönüm noktalarını, favori sahnelerini ve karakter analizlerini paylaşarak, dizinin etkileşimini artırdı.

‘Gaddar’ın dün akşam yayınlanan 11. bölümünde Gürkan, Dağhan’ın parmaklarını kestiği cani koca ile Dağhan’ı yüzleştirdi ve adam onun yaptığını herkesin önünde söyledi. Bunun üzerine gözaltına alınan Dağhan’a büyük bir kalabalık destek çıktı ve Ali’nin suçlamasını geri almasını sağladı. Yağmur anlık bir öfkeyle Ekber’i yaraladı, bundan zevk alan Ekber, Enver’i arayıp kendi aralarındaki savaşın büyüyeceğini söyledi. Ekber zaman kaybetmeden acımasızlıklarıyla tanınan Zakkum Kardeşler’i Enver ve Dağhan’ın karşısına çıkardı. Enver, Zakkum Kardeşler’den dolayı tüm işlerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalırken Dağhan kardeşlerin zarar verdiği bir kadını kurtarmasıyla onların radarına takıldı. Bütün bunlar yaşanırken Enver, Müdür ve Dağhan birlik olup Kurt’u Ekber’in elinden kurtardılar ve Müdür’ün kızının kimliğinin açığa çıkmasını engel oldular. Dağhan ise Zakkum Kardeşler’in tehdit ettiği kadını kurtarmak için kardeşlerin en küçüğü Cezmi’yi öldürmesiyle savaşın fitilini ateşledi. Finalde Korkut Zakkum’un planıyla Dağhan Kardeşler’in eline düşerken Korkut’un yeni bölümde Dağhan’dan intikamını nasıl olacağı merakı giderek artırdı. 

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur SaylakAlper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ın yer aldığı Hakan Salınmış, Laçin Ceylan, Neslihan Yeldan, Umutcan Ütebay, Deniz Özerman, Uğur Yıldıran, Aytek Şayan, Itır Esen, Fatih Berk Şahin, Buse Meral gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan ‘Gaddar’ın senaryosunu Hürer Ebeoğlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor.

Kaynak: İGF