Kızılcaören Kurt Gölü'nde Bayram Coşkusu Kızılcaören Kurt Gölü'nde Bayram Coşkusu

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB) genişleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından Karadeniz bölgesinin en büyük OSB'si olacağını ve bu gelişmeyle Tokat dahil birçok ili geride bırakacağını ifade etti. Havza OSB, yatırımcılara sunduğu imkanlarla bölgede bir çekim merkezi haline gelmiş durumda.

Yatırımcılarla Önemli Görüşmeler

Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza OSB'de yatırım yapmayı planlayan bir firmanın yetkilileri ile bir araya geldi. Bu görüşmede, yatırımcı firma Havza OSB'nin yatırım potansiyelini ve Havza OSB Müdürü Hasbi Altuntaş ile birlikte planladıkları projeler hakkında bilgi verdi. Kaymakam Ayvat, Havza OSB'ye her yeni yatırımcının ülke ekonomisine ve istihdama önemli katkılar sağlayacağını vurguladı.

Havza OSB'nin Hedefleri ve Vizyonu

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza OSB'nin genişleme alanı çalışmalarının tamamlanmasının ardından bölgede önemli bir rol üstleneceğini belirtti. Özdemir, "Havza OSB, genişleme çalışmalarının ardından Karadeniz'in en büyük OSB'si olacak. Yatırımcılardan gelen taleplerle bu hedefe kısa sürede ulaşacağımıza inanıyorum. Her yatırım, bölgemizin istihdam sorununa önemli bir çözüm sunacak ve güçlü bir Havza yaratmamıza katkı sağlayacak." dedi.

Editör: Haber Merkezi