AK Parti Tokat İl Teşkilatı Bayramlaşma Töreninde Buluştu AK Parti Tokat İl Teşkilatı Bayramlaşma Töreninde Buluştu

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, sohbet havasında geçen buluşmada, 'İsli Demlik Fırın Önü Muhabbetleri' etkinliğine katıldı. Seçim sürecini ve geleceğe dönük heyecan verici projeleri hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Başkan Eroğlu ve ekibi, yakın zamanda kamuoyu ile paylaşmayı planladıkları 100 yeni projenin ipuçlarını verdi.

Başkan Eroğlu'nun Projeleri ve Vizyonu

Başkan Eroğlu, trafikten sosyal belediyeciliğe, gençlerden yaşlılara, kentsel dönüşümden yatırımlara kadar geniş bir yelpazede projeler geliştirdiklerini belirtti. Seçim çalışmaları sırasında vatandaşların samimiyetinden ve desteklerinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Eroğlu, "Allah nasip ettiğinde ustalık diye tabir edeceğimiz bu dönemimizde, halkımızın ‘Eroğlu’nun vizyonu ne olacak? Nasıl bir şehir hayali kuruyor?’ sorularına cevap vermek istiyoruz." diyerek Tokat için büyük hayalleri olduğunun altını çizdi.

Etkinliğe, Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ersoy, AK Parti Teşkilat Başkanı Osman Altunordu, Gazeteci-Yazar Yakup Orakçı, Gökdere Havzası Dernek Başkanı Ramazan Çakmak, Küresel Gazeteciler İl Temsilcisi ve Tokat Haber İmtiyaz Sahibi Kemal Özdilek, Tokat Haber Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Nurhan İçmez, Yeniçağ Gazetesi Tokat Muhabiri Kenan Kayhan, Eze Köyü Muhtarı Ferhat Kılıçaslan katıldı.  

Muhabir: kenan kayhan