Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar yarın akşam havayoluyla Tokat'a gelecek. Burada partili yetkililer tarafından karşılanacak olan Nacar, konaklayacağı otele gidecek. 23 Şubat cuma günü ise Sabah 10.30'da Tokat Belediyesi Hıdırlık Sosyal Tesislerinde Tkat2ın basın mensuplarıyla bir araya gelecek.

Cuma Nacar kimdir?

1969 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. Gaziantep Şehit Şahin Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Evli ve 4 çocuk babası. Lise yıllardan itibaren Türkiye’nin ve insanlık dünyasının meseleleri ile ilgilendi.

Bazı dernek ve vakıfların yöneticilik görevini üstlendi. 2005 yılından 2022 yılına kadar Millet Partisi Genel Başkan Sayın Aykut Edibali’nin avukatlığını üstlendi.

Gizem Özcan’dan Turizm Kanunu tepkisi Gizem Özcan’dan Turizm Kanunu tepkisi

Orta okul yıllarından itibaren Millet Partisi camiası içinde yer aldı ve 2007 yılından 2019 yılına kadar Millet Partisi MKYK üyeliği ve Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2019 yılında yapılan 10 Büyük Kurultayı’nda da MKYK üyeliğine sonrasında da Millet Partisi Genel Sekreterliği görevine seçildi.

14 Ocak 2022 tarihinde Millet Partisi Genel Başkan Aykut Edibali'nin ölümünden sonra MKYK tarafından Millet Partisi Genel Başkan Vekilliğine seçilen Cuma Nacar 27 Şubat 2022 tarihinde yapılan Millet Partisi 11. Büyük Kurultayı’nda Genel Başkan seçildi.

Editör: Haber Merkezi