Bursa'da Nilüfer’in genç başkanından okul ve kütüphane projesi Bursa'da Nilüfer’in genç başkanından okul ve kütüphane projesi

Tokat futbolunun önemli isimlerinden, geçmişte Tokat spor futbol takımında oyuncu olarak yer alan ve 2022- 2024 yılları arasında Tokat Belediye Plevne spor futbol takımında as başkanlık görevini üstlenen İsmet Yiğit, yaşadığı sağlık sorunlarına rağmen iyileşme sürecinde hızla ilerliyor. Tedavi gören Yiğit'in, sağlığına kavuşma yolunda önemli adımlar attığı ve Tokat futboluna olan bağlılığı ile bilinen dirençli yapısı sayesinde tedaviye olumlu yanıt verdiği belirtiliyor.

 İsmet Yiğit'in, tedavi sürecinde gösterdiği direnç ve iyileşme azmi, Tokat futbol camiası tarafından takdirle karşılanıyor. Kendisi, hem futbolculuk kariyeri hem de yöneticilik görevi boyunca Tokat futboluna önemli katkılarda bulunmuş, yeşil sahalardaki liderliği ile tanınmıştır. Tedavi sürecindeki olumlu gelişmeler, Yiğit'in en kısa sürede tekrar Tokat Belediye Plevne spor takımının başında, play-off maçlarında yer alacağının müjdesini veriyor.

İsmet Yiğit'in sağlık durumu ile ilgili gelişmeler, tüm Tokatlılar ve Tokat Belediye Plevne spor taraftarları tarafından yakından takip ediliyor. Yiğit'in bir an önce eski sağlığına kavuşarak aramıza dönmesi için yapılan dualar ve iyi dilekler, Tokat'ın futbol sevgisini ve birlik beraberlik duygusunu pekiştiriyor. Yiğit'e yönelik sevgi ve destek mesajları, sosyal medyada da geniş yer buluyor.

 
  

 

Editör: Haber Merkezi